Gå til hovedindhold

dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan

dbramante1928Mobiltelefon – coversEAN: 5711428066312
Pris fra 294 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 20. apr.

Sammenlign priser på dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan
294 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan billede

Produktinformation

Flipomslag til mobiltelefon, MagSafe-kompatibilitet, fuldnarvet læder, mørk tan, for Apple iPhone 17 Pro Max

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: LM69GTDT6631
EAN: 5711428066312
Varenr.: 3399607
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Lynge Magsafe Iphone 17 Pro Max Solbrun
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dbramante1928 Lynge Magsafe Iphone 17 Pro Max Solbrun billede

Produktinformation

Magnetisk folio holder skærmen lukket, sikker og let tilgængelig MagSafe-magneter sikrer præcis justering med opladere og holdere Trådløs opladning fungerer uden at fjerne etuiet, til hurtige opladninger Tre kortlommer erstatter din pung, holdes på plads bag en sikker lukning Ridsefast lysebrunt læder beskytter iPhone 17 Pro Max og får patina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: LM69GTDT6631
EAN: 5711428066312
Varenr.: 5020056608
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
dbramante1928 Lynge MS folio-cover - Tan (MagSafe)
449 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge MS folio-cover - Tan (MagSafe) billede

Produktinformation

Elegant folio-cover til iPhone med MagSafedbramante1928 Lynge MS er et stilrent folio-cover i læder i farven tan, der kombinerer hverdagsfunktion og klassisk design. Coveret beskytter telefonen mod ridser og har en praktisk forsideklap med plads til dine vigtigste kort og kontanter, så du kan rejse let i hverdagen.Praktiske funktioner til mobiltilbehør i topklasseCoveret er MagSafe-kompatibelt og understøtter trådløs opladning, så du kan oplade uden at fjerne det. Den magnetiske lukning holder sikkert sammen på indholdet, mens tre kortlommer organiserer betalingskort og ID. Lynge MS er udviklet til Apple-telefoner og giver ridsefast beskyttelse i et tidløst læderlook.Type: Folio-coverMateriale: LæderFarve: TanKompatibilitet: AppleMagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaLukning: MagnetiskKortlommer: 3Beskyttelse: RidsefastIndbygget batteri: NejAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.66g
EAN: 5711428066312
Varenr.: 2154374
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
dbramante1928 Lynge MS folio-cover - Tan (MagSafe)
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK294 kr333 krKøb
2Dustin DK431 kr517,25 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan i 182 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 35 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for dbramante1928 Lynge MagSafe - iPhone 17 Pro Max - Dark Tan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026294 kr34 kr (13%)
20. apr. 2026260 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026261 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026263 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026265 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026266 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026267 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026268 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026270 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret