Gå til hovedindhold

dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15

dbramante1928ElektronikEAN: 5711428019073
Pris fra 198 krtil 245 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 10. mar.

Sammenlign priser på dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15
198 kr
Til butik
dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: IU61BL001907
EAN: 5711428019073
Varenr.: 10991136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Iceland Ultra
198 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Iceland Ultra D30 Magsafe Iphone 15 Sort
219 kr
Til butik
Dbramante1928 Iceland Ultra D30 Magsafe Iphone 15 Sort billede

Produktinformation

Forstærket D3O-stødlags absorberer stød, stødsikker ved fald op til 4 m Kompatibel med iPhone 15, understøtter MagSafe og trådløs opladning Fremstillet af GRS-certificeret genanvendt plast og er fuldt genanvendelig Let at montere cover beskytter 6,1 tommer skærme uden ekstra volumen Monokrom mat finish giver et rent, professionelt udseende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: IU61BL001907
EAN: 5711428019073
Varenr.: 5011352358
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante Island Ultra D3O MagSafe -skyddsfodral, iPhone 15, svart
234 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Iceland Ultra D3O MS Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 15
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
2Proshop DK198 kr237 krKøb
3Dustin DK219 kr305,25 krKøb
4Teknikproffset DK234 kr283 krKøb
5CompuMail DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for dbramante1928 Iceland Ultra - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - D3O, plastik - sort - for Apple iPhone 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026198 kr18 kr (10%)
12. mar. 2026180 kr3 kr (2%)
10. mar. 2026177 kr2 kr (1%)
9. mar. 2026179 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026180 kr18 kr (9%)
4. mar. 2026198 kr21 kr (12%)
2. mar. 2026177 kr3 kr (2%)
25. feb. 2026180 kr3 kr (2%)
23. feb. 2026177 kr3 kr (2%)
18. feb. 2026180 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret