Gå til hovedindhold

dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus

dbramante1928ElektronikEAN: 5711428062727
Pris fra 27 krtil 281 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (90% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus
27 kr
Til butik
dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone 16 Plus

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IM67CL006272
EAN: 5711428062727
Varenr.: 1002482342
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover dbramante1928 Iceland Pro MagSafe klar til iPhone 16 Plus
-56%39 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover dbramante1928 Iceland Pro MagSafe klar til iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone 16 PlusIceland Pro MagSafe er et robust cover, der kan klikkes på, og som er fremstillet af 100 % genanvendt og genanvendelig plast. Det har 3 m faldbeskyttelse hele vejen rundt og en indbygget magnet til ubesværet trådløs opladning. Med dets gennemsigtige materiale og fantastiske beskyttelsesevne kan du vise din telefon frem med ro i sindet.Pålidelig beskyttelseDet beskyttende cover er udformet til at beskytte din enhed mod hverdagens slitage, forlænge dens levetid og bevare den i perfekt stand.Elegant designIceland Pro kombinerer funktionalitet med æstetik og giver en stilfuld løsning uden at gå på kompromis med beskyttelsen.GenereltFarve: KlarMateriale: PlastikProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Dropbeskyttelse, UV-behandletEgenskaber: Trådløs opladningssupporthævede kantergenbrugeligtynd pasformMagSafe-kompatibilitet: JaMaks. højde for dropbeskyttelse: 3 mOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: Global Recycle Standard (GRS)Type: BeskyttelsescoverProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple iPhone 16 Plus...

Produktspecifikationer

Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5711428062727
Varenr.: 1810249
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus
39 kr
Til butik
dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

dbramante1928 Iceland Pro Beskyttelsescover Klar til Apple iPhone 16 Plus Forkæl din Apple iPhone 16 Plus med dbramante1928 Iceland Pro Beskyttelsescover i klar stil. Dette stilfulde cover kombinerer æstetik med funktionalitet, og beskytter din enhed mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5711428062727
Varenr.: 79093
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover dbramante1928 Iceland Pro MagSafe klar til iPhone 16 Plus
-46%59 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante1928 Iceland Pro Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 16 Plus
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Iceland Pro
176 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Iceland Pro MagSafe - iPhone 16 Plus - Clear
247,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Iceland Pro Magsafe Iphone 16 Plus Transparent
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2Boligcenter DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Vivas DK59 kr128 krKøb
5Teknikproffset DK69 kr118 krKøb
6Proshop DK176 kr215 krKøb
7Officely.dk247,95 kr247,95 krKøb
8Dustin DK281 kr367,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus i 184 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for dbramante1928 Iceland Pro MagSafe Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202627 kr1 kr (4%)
20. maj 202628 kr1 kr (3%)
13. maj 202629 kr1 kr (3%)
6. maj 202630 kr2 kr (6%)
28. apr. 202632 kr1 kr (3%)
22. apr. 202633 kr1 kr (3%)
15. apr. 202634 kr1 kr (3%)
8. apr. 202635 kr2 kr (5%)
1. apr. 202637 kr1 kr (3%)
25. mar. 202638 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret