Gå til hovedindhold

dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air

dbramante1928ElektronikEAN: 5711428066985
Pris fra 193 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 6. maj

Sammenlign priser på dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air
193 kr
Til butik
dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air billede

Produktspecifikationer

Kategori: Covers & Tasker
Farve: 1
Artikel nr.: IM66CL006698
EAN: 5711428066985
Varenr.: 24492690
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Iceland Pro MS Beskyttelsescover Transparent
194 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Iceland Pro Magsafe Iphone Air Transparent
219 kr
Til butik
Dbramante1928 Iceland Pro Magsafe Iphone Air Transparent billede

Produktinformation

Slankt transparent cover bevarer telefonens originale udseende og greb Certificeret 100 % genanvendt plast reducerer spild, GRS‑godkendt MagSafe‑justering, kompatibelt med iPhone 17 Air til hurtig opladning Ridsesikkert og stødabsorberende ved fald op til 3 m til daglig beskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: IM66CL006698
EAN: 5711428066985
Varenr.: 5020056592
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Iceland Pro MS - iPhone Air - Clear
247,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Iceland Pro MS Beskyttelsescover Transparent
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK193 kr232 krKøb
2CompuMail DK194 kr194 krKøb
3Dustin DK219 kr305,25 krKøb
4Officely.dk247,95 kr247,95 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air i 148 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 32% over normalprisen. Prisen er steget 119% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for dbramante1928 Iceland Pro - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - plastik - klar - for Apple iPhone Air de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026193 kr4 kr (2%)
26. maj 2026197 kr1 kr (1%)
24. maj 2026198 kr5 kr (3%)
23. maj 2026193 kr1 kr (1%)
22. maj 2026192 kr1 kr (1%)
21. maj 2026191 kr1 kr (1%)
19. maj 2026192 kr1 kr (1%)
18. maj 2026193 kr3 kr (2%)
17. maj 2026196 kr4 kr (2%)
15. maj 2026192 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret