Gå til hovedindhold

Boligcenter Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158861474
Pris fra 1.599 krtil 2.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm
-15%1.599 kr
Før 1.874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm billede

Produktinformation

Dette trædagbed med skuffer i rustik stil er et super valg, hvis du vil tilføje stil og funktionalitet til dit soveværelse. Det har et lækkert, tekstureret look, der giver varme og charme til ethvert rum. Den rektangulære form og matte finish gør det til en tidløs detalje, der glider ind i mange forskellige indretningsstile. Fantastisk til at slappe af eller som ekstra soveplads, sørger dette dagbed for, at dit soveværelse altid er indbydende og hyggeligt, uanset om du slapper af eller har gæster. Holdbart træ: Dette dagbed er bygget med stærkt træ, så du får et solidt soveområde. Det er både åndbart og ridsefast, perfekt til langvarig brug. Den matte finish tilføjer lidt elegance, samtidig med at det er nemt at tørre af.Praktiske skuffer: Rundt om sengen er der rummelige skuffer til opbevaring af sengetøj, tøj eller andet. Skufferne matcher det stærke træ, så det ser skarpt ud og fungerer godt. De hjælper virkelig til med at spare plads.Smuk ryg og hovedgærde: Den færdige ryg og hovedgærde giver et flot design fra alle vinkler. Du kan også lægge puder eller dekorative detaljer på for ekstra komfort.Platformlamelbund: Den platformlamelbund giver nem og god støtte til din madras, så du sover godt uden en boxmadras. Det hjælper din madras til at holde længere ved at lade den ånde.Pleje og vedligeholdelse: For at holde dagbedet flot, følg vejledningen. Tør med en fugtig klud, og undgå stærke kemikalier for at beholde den matte finish. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 110 x 73 CM (L x B x H)Har spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1SkufferOpbevaringForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Daybed ramme2 x Sengeskuffer...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 58.3g
EAN: 8721158861474
Varenr.: 1618745
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm
-15%1.619 kr
Før 1.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 58.3g
EAN: 8721158861474
Varenr.: 1618745
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm
-15%1.619 kr
Før 1.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer Gammelt træ 100 x 200 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 58.3g
EAN: 8721158861474
Varenr.: 1618745
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ
1.696 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dagbedsramme Med Skuffer Gammelt Træ 100 X 200 Cm
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
2Livera DK1.619 kr1.688 krKøb
3Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
4DesignShoppen1.696 kr1.696 krKøb
5BoligRetning2.399 kr2.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.426 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Daybed med hovedgærde Gammelt træ 100 x 200 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.599 kr190 kr (13%)
4. feb. 20261.409 kr10 kr (1%)
2. feb. 20261.399 kr10 kr (1%)
1. feb. 20261.409 kr10 kr (1%)
31. jan. 20261.399 kr10 kr (1%)
29. jan. 20261.409 kr10 kr (1%)
28. jan. 20261.399 kr10 kr (1%)
22. jan. 20261.409 kr10 kr (1%)
21. jan. 20261.399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret