Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde)

EL-GrossistenBelysningEAN: 5704026015523
Pris fra 154 krtil 169,31 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,31 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EXO 66 Udendørs indbygningsspot, rund, børstet aluminum
154 kr
Til butik
EXO 66 Udendørs indbygningsspot, rund, børstet aluminum billede

Produktspecifikationer

Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 015523
EAN: 5704026015523
Varenr.: 20349278
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Daxtor EXO 66 OUTDOOR GU10 rund børstet alu
168 kr
Til butik
Daxtor EXO 66 OUTDOOR GU10 rund børstet alu billede

Produktinformation

Downlight for montage direkte i isolering, samt til udendørs brugnMed TX10 skruesystemn nSamleboks med 5-polet klemrække, op til 1,5mm2 ledningnIndbygningshøjde: 66 mmnUdskæringsmål: Ø76 mmnYdre diameter på frontring: 88 mmnMonteres med min. 70 ° C instal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varekartotek - GN Belysning
EAN: 5704026015523
Varenr.: 2523284
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
EXO 66 Udendørs indbygningsspot rund børstet aluminum
169,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
2Elvvs.dk168 kr168 krKøb
3EL-GROSSISTEN169,31 kr169,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde)

PriceData har fulgt prisen på Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 169,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Daxtor Udendørs EXO 66 GU10 230v Ø88mm downlight, Børstet (ex.lyskilde) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026154 kr14 kr (8%)
25. maj 2026168 kr1,31 kr (1%)
24. maj 2026169,31 kr15,31 kr (10%)
23. maj 2026154 kr14 kr (8%)
15. maj 2026168 kr14 kr (9%)
14. maj 2026154 kr14 kr (8%)
12. maj 2026168 kr1,31 kr (1%)
10. maj 2026169,31 kr1,31 kr (1%)
6. maj 2026168 kr1,31 kr (1%)
5. maj 2026169,31 kr1,31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret