Gå til hovedindhold

Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml

DavidoffParfume og eau de cologneEAN: 3414202011820
Pris fra 93 krtil 280 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman EDT - 30 ml
93 kr
Til butik
Davidoff Cool Water Woman EDT - 30 ml billede

Produktinformation

Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette er en frisk og floral duft, inspireret af havets sensualitet. Den åbner med friske noter af vandmelon og ananas, efterfulgt af et delikat floralt hjerte af liljekonval. Duften slutter med en forførende base af solbær og træ, perfekt til kvinden, der udstråler friskhed og tiltrækning.

Produktspecifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3414202011820
EAN: 3414202011820
Varenr.: 2886275
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Davidoff Cool Water Woman Edt 30ml
-66%102 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Davidoff Cool Water Woman Edt 30ml billede

Produktinformation

Davidoff Cool Water Woman är en fräsch doft som förstärker kvinnans självsäkra och naturliga skönhet. Upptäck denna gnistrande, fräscha och sensuella känsla. Doftnoter: ozonic notes, citrus, ananas, svarta vinbär, honungsmelon, lotus, näckros, majros , jasmine, muguet, iris, vetiver, sandelträ, persika & mullbär.

Produktspecifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3414202011820
Varenr.: 38-57590
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Davidoff - Cool Water Women - 30 ml - Edt
-70%119 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Davidoff - Cool Water - Women 30 Ml. Edt
139,95 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman Eau De Toilette 30 ml
149 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Davidoff Cool Water Woman EDT 30 ml
159 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman Eau De Toilette 30 ml
-20%250 kr
Før 313 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2Teknikproffset DK102 kr151 krKøb
3BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5EauDeParfum.dk149 kr149 krKøb
6Beautycos DK159 kr188 krKøb
7Cocopanda DK250 kr250 krKøb
8NordicFeel DK280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml i 133 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202693 kr1 kr (1%)
26. maj 202694 kr1 kr (1%)
23. maj 202695 kr1 kr (1%)
21. maj 202696 kr1 kr (1%)
14. maj 202697 kr1 kr (1%)
2. maj 202696 kr1 kr (1%)
15. apr. 202695 kr5 kr (5%)
14. apr. 2026100 kr3 kr (3%)
1. apr. 202697 kr5 kr (5%)
3. feb. 2026102 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret