Gå til hovedindhold

Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml

DavidoffParfume og eau de cologneEAN: 3414202011769
Pris fra 135 krtil 375 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman EDT - 50 ml
135 kr
Til butik
Davidoff Cool Water Woman EDT - 50 ml billede

Produktinformation

Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette er en frisk og floral duft, inspireret af havets sensualitet. Den åbner med friske noter af vandmelon og ananas, efterfulgt af et delikat floralt hjerte af liljekonval. Duften slutter med en forførende base af solbær og træ, perfekt til kvinden, der udstråler friskhed og tiltrækning.

Produktspecifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3414202011769
EAN: 3414202011769
Varenr.: 2886141
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Davidoff Cool Water Woman Edt 50ml
-61%168 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Davidoff Cool Water Woman Edt 50ml billede

Produktinformation

Davidoff Cool Water Woman är en fräsch doft som förstärker kvinnans självsäkra och naturliga skönhet. Upptäck denna gnistrande, fräscha och sensuella känsla. Doftnoter: ozonic notes, citrus, ananas, svarta vinbär, honungsmelon, lotus, näckros, majros , jasmine, muguet, iris, vetiver, sandelträ, persika & mullbär.

Produktspecifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3414202011769
Varenr.: 38-57120
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Davidoff - Cool Water Women - 50 ml - Edt
-66%179 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman Eau De Toilette 50 ml
179 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Davidoff Cool Water Woman EDT 50 ml
225 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Davidoff Cool Water Woman Eau De Toilette 50 ml
-20%336 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK135 kr174 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3BilligParfume.dk179 kr179 krKøb
4EauDeParfum.dk179 kr179 krKøb
5Beautycos DK225 kr254 krKøb
6Cocopanda DK336 kr336 krKøb
7NordicFeel DK375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml i 161 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026135 kr2 kr (2%)
22. maj 2026133 kr15 kr (13%)
19. maj 2026118 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026117 kr5 kr (4%)
9. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026111 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026113 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret