Gå til hovedindhold

DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4).

DanthermFiltreEAN: 5705157263036
Pris fra 307 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 306,89 kr 7. maj

Sammenlign priser på DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
307 kr
Til butik
DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). billede

Produktspecifikationer

Mærke: dantherm
Kategori: Filtre
Farve: 1
Artikel nr.: 5705157263036
EAN: 5705157263036
Varenr.: 21898816
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Filterst G4/G4 til RCV320
308 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FILTERSÆT G4/G4 TIL RCV320
310,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Filtersæt g4/g4 til rcv320
340 kr
Til butik
Gå til Filterlageret.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Original Dantherm RCV320 filtersæt - G4
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
2WATTOO.DK308 kr308 krKøb
3EL-GROSSISTEN310,6 kr310,6 krKøb
4MaintainIt340 kr340 krKøb
5Filterlageret.dk399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4).

PriceData har fulgt prisen på DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). i 167 dage. Laveste pris i perioden er 306,89 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 378,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4).. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DANTHERM Panelfilter, sæt i filterklasse G4/G4 til RCV320. 2 stk. ISO C75% (G4). de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026307 kr
7. maj 2026306,89 kr
6. maj 2026307 kr
21. mar. 2026306,89 kr42,11 kr (12%)
20. mar. 2026349 kr42,11 kr (14%)
17. mar. 2026306,89 kr42,11 kr (12%)
16. mar. 2026349 kr42,11 kr (14%)
4. mar. 2026306,89 kr42,11 kr (12%)
3. mar. 2026349 kr42,11 kr (14%)
10. feb. 2026306,89 kr61,11 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret