Gå til hovedindhold

Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan

BioganÆrterEAN: 5704297132509
Pris fra 37,95 krtil 43,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Biogan Ingrid ærter Ø, 500g
37,95 kr
Til butik
Biogan Ingrid ærter Ø, 500g billede

Produktinformation

Ingrid ærter fra Biogan kommer fra en dansk økologisk avler. De har en fast struktur og masser af smag.

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Bønner, ærter, linser og frø
EAN: 5704297132509
Varenr.: 38033
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan
-11%39 kr
Før 44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
biogan - Økologiske Ingrid ærter
41,95 kr
Til butik
biogan - Økologiske Ingrid ærter billede

Produktinformation

Økologiske Ingrid ærter fra biogan er fremstillet i Danmark hos en dansk økologisk avler. Den danske økologiske Ingrid ærte har en fast struktur og en fyldig smag. Ingrid ærtens form, struktur og anvendelsesmuligheder minder meget om kikærtens og er derfo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: biogan
Kategori: Ærter
EAN: 5704297132509
Varenr.: 3483
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Ingrid ærter - økologisk
42,26 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Ingrid ærter Øko. - 500 gram
43,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk37,95 kr37,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked39 kr39 krKøb
3Organic Beauty Supply41,95 kr41,95 krKøb
4Løvegården42,26 kr42,26 krKøb
5Duft og Natur43,95 kr43,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan

PriceData har fulgt prisen på Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan i 137 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37,95 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Danske Ingrid ærter Økologisk - 500 gram - Biogan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202637,95 kr1,05 kr (3%)
13. apr. 202639 kr1,05 kr (3%)
10. apr. 202637,95 kr1,95 kr (5%)
8. mar. 202636 kr1,95 kr (5%)
7. mar. 202637,95 kr1,95 kr (5%)
1. mar. 202636 kr1,95 kr (5%)
28. feb. 202637,95 kr1,95 kr (5%)
16. feb. 202636 kr1,95 kr (5%)
15. feb. 202637,95 kr1,95 kr (5%)
4. feb. 202636 kr1,95 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret