Gå til hovedindhold

Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing

DansaniMøblerEAN: 5713804013248
Pris fra 183 krtil 222 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 26. maj

Sammenlign priser på Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani You Vintage støtteben, 18-22 cm, messing
183 kr
Til butik
Dansani You Vintage støtteben, 18-22 cm, messing billede

Produktinformation

Støtteben til Dansani You Vintage underskab Støttebenene kan justeres i højden og fås i to farver. Godt at vide: Farve: Messing 22 cm 1,5 cm x 6 cm (H x B x D) Passer til Dansani You møbler

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brass
Størrelse: height:19-22 cm;width:1.5 cm;depth:6 cm;diameter:1
EAN: 5713804013248
Varenr.: 930203462
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing
-10%197 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing billede

Produktinformation

Skab et fuldendt badeværelsesmøbel med smukt møbelben Fuldend stilen på dit You Vintage møbel med det smarte og romantiske støtteben, som sætter prikken over i'et. Støttebenet, der har en smuk messingfarve, er justerbart og kan tilpasses i højden, så...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Indretningen
Farve: brass
Størrelse: height:19-22 cm;width:1.5 cm;depth:6 cm;diameter:1
EAN: 5713804013248
Varenr.: 930203462
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani YOU Støtteben 190-220 mm Vintage messing
209,2 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani You Vintage støtteben, 18-22 cm, messing
222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS183 kr183 krKøb
2BilligVVS DK197 kr197 krKøb
3EL-GROSSISTEN209,2 kr209,2 krKøb
4CompletVVS222 kr222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing

PriceData har fulgt prisen på Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing i 181 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Dansani Luna Vintage støtteben, 18-22 cm, messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026183 kr1 kr (1%)
26. maj 2026182 kr15 kr (8%)
24. maj 2026197 kr15 kr (8%)
12. maj 2026182 kr15 kr (8%)
11. maj 2026197 kr15 kr (8%)
3. maj 2026182 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026183 kr36 kr (16%)
17. apr. 2026219 kr36 kr (20%)
3. apr. 2026183 kr20 kr (10%)
9. mar. 2026203 kr22 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret