Gå til hovedindhold

Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing

DansaniSanitetEAN: 5713804211750
Pris fra 3.700 krtil 5.429 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.729 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3700 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm
3.700 kr
Til butik
Dansani You Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm billede

Produktinformation

En nemmere hverdag Moon spejlet giver det perfekte lys, til timerne på badeværelset. Det runde spejl, har LED lys hele vejen rundt. Lyset er i den højeste kvalitet og giver et ensartet lys med en korrekt farvegenerering. For at gøre det nemmere for dig, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Hus & hjem
Farve: brass
Størrelse: 90 cm
EAN: 5713804211750
Varenr.: 930203290
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm
3.700 kr
Til butik
Dansani You Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm billede

Produktinformation

Dansani Moon spejl Foren de bløde hjørner på badeværelsesmøblerne, med det runde Moon spejl fra Dansani. Spejlet medvirker til ro og sammenhæng på badeværelset. Du får det perfekte arbejdes lys, da lyset fra spejlet rammer alle dele af ansigtet ligeligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Lampetyper
Farve: brass
Størrelse: 90 cm
EAN: 5713804211750
Varenr.: 930203290
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, dæmpbar, Ø90 cm, messing
3.700 kr
Til butik
Dansani You Moon spejl med lys, dæmpbar, Ø90 cm, messing billede

Produktinformation

Hver dag bliver til en solskinsdag med Dansani Moon spejlet Dyk ind i en fortryllende oplevelse med det fine Moon spejl, der har en messing ramme og er gennemtænkt ned til mindste detalje. Integreret med smukt LED-lys rundt omkring skaber dette spejl en s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brass
Størrelse: 90 cm
EAN: 5713804211750
Varenr.: 930203290
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm
3.700 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani rammespejl Moon ø90 cm,
4.495,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Moon spejl med lys, messing, Ø90 cm
4.575 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rammespejl Moon ø90 cm, Messing, lysstyring
5.258 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing
5.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline3.700 kr3.700 krKøb
2LampeGuru.dk3.700 kr3.700 krKøb
3CompletVVS3.700 kr3.700 krKøb
4LavprisEl3.700 kr3.700 krKøb
5EL-GROSSISTEN4.495,73 kr4.495,73 krKøb
6BilligVVS DK4.575 kr4.575 krKøb
7CS MEGASTORE DK5.258 kr5.457 krKøb
8Elvvs.dk5.429 kr5.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing

PriceData har fulgt prisen på Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.436 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.037 kr.

Den nuværende pris på 3.700 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø90 cm. Børstet messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20263.700 kr599 kr (14%)
11. maj 20264.299 kr599 kr (16%)
9. maj 20263.700 kr599 kr (14%)
3. maj 20264.299 kr430 kr (11%)
18. apr. 20263.869 kr230 kr (6%)
17. apr. 20264.099 kr230 kr (6%)
3. apr. 20263.869 kr230 kr (6%)
25. feb. 20264.099 kr200 kr (5%)
15. feb. 20264.299 kr200 kr (5%)
12. feb. 20264.099 kr200 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret