Gå til hovedindhold

Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort

DansaniSanitetEAN: 5713804263728
Pris fra 3.245 krtil 4.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 854 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.969 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3245 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm
3.245 kr
Til butik
Dansani You Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm billede

Produktinformation

Hver dag bliver til en solskinsdag med Dansani Moon spejlet Dyk ind i en fortryllende oplevelse med det fine Moon spejl, der har en sort ramme og er gennemtænkt ned til mindste detalje. Integreret med smukt LED-lys rundt omkring skaber dette spejl en strå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
Størrelse: 75 cm
EAN: 5713804263728
Varenr.: 930218383
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø75 cm.
3.585 kr
Til butik
Dansani Rammespejl Moon med lysstyring Ø75 cm. billede

Produktinformation

Dansani Moon rammespejl med integreret LED-lys og lysstyring. Spejlet giver et perfekt arbejdslys, da rammens lys giver en centreret belysning omkring ansigtet, og uønskede skygger undgås. Rammen er udformet som en cirkel og er med til at give badeværelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spejle
EAN: 5713804263728
Varenr.: 2911187
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm
3.629 kr
Til butik
Dansani Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm billede

Produktinformation

Hver dag er en solskinsdag med et Dansani Moon spejl Få en fortryllende oplevelse med det raffinerede Moon spejl med sort ramme, som er gennemtænkt ned til mindste detalje. Med en omkreds af smukt integreret LED-lys skaber dette spejl en strålende effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Indretningen
Farve: black
Størrelse: 75 cm
EAN: 5713804263728
Varenr.: 930218383
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani moon rammespejl ø75 cm, sort, lysstyring
3.829,67 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort
3.877 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm
4.099 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm
4.099 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani You Moon spejl med lys, sort, Ø75 cm
4.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS3.245 kr3.245 krKøb
2Elvvs.dk3.585 kr3.585 krKøb
3BilligVVS DK3.629 kr3.629 krKøb
4EL-GROSSISTEN3.829,67 kr3.829,67 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.877 kr3.877 krKøb
6Greenline4.099 kr4.099 krKøb
7LampeGuru.dk4.099 kr4.099 krKøb
8LavprisEl4.099 kr4.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort

PriceData har fulgt prisen på Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.815 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.154 kr.

Den nuværende pris på 3.245 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dansani Moon rammespejl Ø75 cm med LED lys, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.245 kr146 kr (5%)
27. maj 20263.099 kr200 kr (6%)
26. maj 20263.299 kr200 kr (6%)
17. maj 20263.099 kr828 kr (21%)
16. maj 20263.927 kr828 kr (27%)
10. maj 20263.099 kr200 kr (6%)
9. maj 20263.299 kr200 kr (6%)
3. maj 20263.099 kr130 kr (4%)
18. apr. 20262.969 kr130 kr (4%)
17. apr. 20263.099 kr130 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret