Gå til hovedindhold

Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil

DansaniBrusebad – tilbehørEAN: 5711112522797
Pris fra 2.565 krtil 2.896 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 331 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.249 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2565 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil
2.565 kr
Til butik
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil billede

Produktinformation

Vendbar brusedør med nem vedligeholdelse fra Dansani Match Gør dit badeværelse både smukt og praktisk med Dansani Match brusedør model B. Den stilrene foldedør er fremstillet med en stærk aluminiumsprofil og et 6 mm tykt sikkerhedsglas, der er belagt med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Bruseren
Farve: clear,satin
Størrelse: 67x200 cm
EAN: 5711112522797
Varenr.: 674182011
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil
2.591 kr
Til butik
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil billede

Produktinformation

Pladsbesparende foldedør fra Dansani Match Opgrader dit badeværelse med Dansani Match foldedør model B, der kombinerer stilrent design med praktiske funktioner. Døren er udført med en robust aluminiumsprofil og 6 mm tykt sikkerhedsglas, som er behandlet m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: clear,satin
Størrelse: 67x200 cm
EAN: 5711112522797
Varenr.: 674182011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani match b-foldedør 67-69 cm satin/klar - 1 låge
2.594 kr
Til butik
Dansani match b-foldedør 67-69 cm satin/klar - 1 låge billede

Produktinformation

Dansani Match foldedør i klart glas. Mål: H: 200 cm B:67-69 cm. Foldedøren kan foldes indad, så den optager mindst mulig plads. Kan fungere enkeltvis eller sammensættes til flere kombinationer af bruseløsninger og størrelser. Easycare for lettere rengøring. Bestil 2 døre for en hel firkantet løsning.

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Bruseafskaermninger brusekabiner og tilbehoer
Artikel nr.: B71-01
EAN: 5711112522797
Varenr.: 2896533
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani Match "B" Foldedør 200*67-69 cm satin / klart glas
2.669,84 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foldedør Dansani Match "B" 180 grader Klart Glas 200x70 cm
-25%2.896 kr
Før 3.870 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK2.565 kr2.565 krKøb
2CompletVVS2.591 kr2.591 krKøb
3Proshop DK2.594 kr2.594 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.669,84 kr2.669,84 krKøb
5Gulv og Flise Eksperten DK2.896 kr2.896 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil

PriceData har fulgt prisen på Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.988 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.443 kr.

Den nuværende pris på 2.565 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.565 kr89 kr (4%)
30. maj 20262.476 kr7 kr (0%)
26. maj 20262.469 kr7 kr (0%)
24. maj 20262.476 kr7 kr (0%)
17. maj 20262.469 kr7 kr (0%)
16. maj 20262.476 kr7 kr (0%)
12. maj 20262.469 kr7 kr (0%)
8. maj 20262.476 kr23 kr (1%)
7. maj 20262.499 kr23 kr (1%)
3. maj 20262.476 kr227 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret