Gå til hovedindhold

Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil

DansaniSanitetEAN: 5711112522728
Pris fra 2.012 krtil 2.221,01 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 209,01 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2012 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
2.012 kr
Til butik
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil billede

Produktinformation

Svingbar brusedør i sikkerhedsglas fra Dansani Match Tilfør både æstetik og funktionalitet til dit badeværelse med Dansani Match brusedør model A. Denne elegante svingdør er designet med en solid aluminiumsprofil og et 6 mm tykt sikkerhedsglas, der er beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: clear/satin
Størrelse: 200x67-69 cm
EAN: 5711112522728
Varenr.: 674180011
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dansani Match Brusedr, 200 cm, 67-69 cm, klart glas
2.069 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
2.069 kr
Til butik
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil billede

Produktinformation

Elegant svingdør i sikkerhedsglas fra Dansani Match Giv dit badeværelse et løft med Dansani Match brusedør model A. Den stilrene svingdør kombinerer et robust aluminiumsdesign med 6 mm sikkerhedsglas, behandlet med easy care, så kalk og snavs ikke bliver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Brus
Farve: clear/satin
Størrelse: 200x67-69 cm
EAN: 5711112522728
Varenr.: 674180011
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
2.139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani A71-01 Match A-Svingdør 67-69 cm satin/klar
2.162 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani Match Brusedør 200*67-69 cm, klart glas
2.221,01 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.012 kr2.012 krKøb
2WATTOO.DK2.069 kr2.069 krKøb
3LavprisVVS2.069 kr2.069 krKøb
4BilligVVS DK2.139 kr2.139 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.162 kr2.361 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.221,01 kr2.221,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil

PriceData har fulgt prisen på Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.655 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.060 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.893 kr.

Den nuværende pris på 2.012 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.012 kr113 kr (6%)
27. maj 20261.899 kr100 kr (5%)
26. maj 20261.999 kr100 kr (5%)
17. maj 20261.899 kr161 kr (8%)
16. maj 20262.060 kr161 kr (8%)
10. maj 20261.899 kr100 kr (5%)
9. maj 20261.999 kr100 kr (5%)
3. maj 20261.899 kr100 kr (6%)
18. apr. 20261.799 kr100 kr (5%)
17. apr. 20261.899 kr100 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret