Gå til hovedindhold

Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel

DanfossEludstyrEAN: 5702425243066
Pris fra 216 krtil 339 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss TWA-Q termoaktuator 230V NC 1,2 m kabel
-10%216 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Danfoss TWA-Q termoaktuator 230V NC 1,2 m kabel billede

Produktinformation

Danfoss TWA-Q termoaktuator 230V NC 1,2 m kabel

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 082F1600
EAN: 5702425243066
Varenr.: 2952932
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TWA-Q 230V NC 1,2M KABEL
258,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel
267 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Twa-Q 230V Nc 1,2M Kabel
275,32 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss TWA-Q termoaktuator , 230V. 5mm, Normalt lukket NC. 1.2mtr. kabel
277,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Twa-q 230v nc 1,2m kabel
282,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss TWA-Q termoaktuator 230v nc 1,2 m kabel, telestat
283 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss termomotor til flowregulering af varmeventilator, 230V
339 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss termomotor til flowregulering af varmeventilator, 230V
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK216 kr255 krKøb
2EL-GROSSISTEN258,86 kr258,86 krKøb
3CS MEGASTORE DK267 kr306 krKøb
4Billigelogvvs.dk275,32 kr275,32 krKøb
5vvsfittings.dk277,5 kr277,5 krKøb
6MaintainIt282,5 kr282,5 krKøb
7Elvvs.dk283 kr283 krKøb
8BilligVVS DK339 kr339 krKøb
9LavprisVVS339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel

PriceData har fulgt prisen på Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel i 171 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Danfoss TWA-Q 230V NC, 1,2m - TWA-Q, 230V, 5mm, Normalt lukket NC termomotor, 1.2m kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026216 kr1 kr (0%)
21. maj 2026217 kr1 kr (0%)
20. maj 2026218 kr1 kr (0%)
19. maj 2026219 kr1 kr (0%)
18. maj 2026220 kr1 kr (0%)
17. maj 2026221 kr1 kr (0%)
16. maj 2026222 kr1 kr (0%)
15. maj 2026223 kr1 kr (0%)
14. maj 2026224 kr1 kr (0%)
13. maj 2026225 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret