Gå til hovedindhold

Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning

DanfossSanitetEAN: 5715162943854
Pris fra 746 krtil 987,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 241,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 746 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss 003L3536, Kobber, 2000 mm
746 kr
Til butik
Danfoss 003L3536, Kobber, 2000 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Husautomatisering
Farve: 1
Artikel nr.: 10465317
EAN: 5715162943854
Varenr.: 21959205
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss termostat 45-60°C DZR Brass
746 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss QTL 45/60/2M
889 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning
911,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Qtl termostat 45-60 2m kapillarrør
987,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK746 kr785 krKøb
2Proshop DK746 kr785 krKøb
3WATTOO.DK889 kr889 krKøb
4vvsfittings.dk911,25 kr911,25 krKøb
5MaintainIt987,5 kr987,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning

PriceData har fulgt prisen på Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning i 151 dage. Laveste pris i perioden er 746 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 769 kr.

Den nuværende pris på 746 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026746 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026747 kr10 kr (1%)
30. maj 2026757 kr1 kr (0%)
29. maj 2026756 kr11 kr (1%)
28. maj 2026767 kr22 kr (3%)
15. apr. 2026789 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026787 kr9 kr (1%)
11. apr. 2026778 kr9 kr (1%)
8. apr. 2026787 kr9 kr (1%)
4. jan. 2026778 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret