Gå til hovedindhold

Lynddahl Plast a/s DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter

Pris fra 183 krtil 485 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 25. maj

Sammenlign priser på DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2´´ Sort/grøn - Rulle a 25 meter
183 kr
Til butik
DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2´´ Sort/grøn - Rulle a 25 meter billede

Produktinformation

Anvendes til Vand o.lign. sort/grøn trp.

Produktspecifikationer

Kategori: Armeret PVC slange
EAN: 5708988050202
Varenr.: 1588418
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter
450 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pvc slange armeret 1/2 - Sort-grøn 25m rll Danflex
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk183 kr183 krKøb
2vvsfittings.dk450 kr450 krKøb
3CS MEGASTORE DK485 kr524 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter

PriceData har fulgt prisen på DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter i 172 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 59% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for DAN-FLEX Armeret Pvc Slange 1/2'' Sort/grøn - Rulle a 25 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026183 kr11 kr (6%)
25. maj 2026172 kr278 kr (62%)
24. maj 2026450 kr278 kr (162%)
6. maj 2026172 kr278 kr (62%)
5. maj 2026450 kr278 kr (162%)
24. apr. 2026172 kr317 kr (65%)
23. apr. 2026489 kr317 kr (184%)
24. mar. 2026172 kr278 kr (62%)
23. mar. 2026450 kr278 kr (162%)
20. mar. 2026172 kr278 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret