Gå til hovedindhold

Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom

DamixaSanitetEAN: 5708516802716
Pris fra 965 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 965 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
-20%965 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Space håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Handicap-venligt håndvaskarmatur fra Damixa Space Damixa Space er et klassisk og enkelt armatur til en simpel og ukompliceret badeværelsesindretning. Håndvaskaramaturet fås i den klassiske udgave og i denne skånsomme udgave. Her får du et klassisk sSpacea...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 5708516802716
Varenr.: 701449634
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskarmatur med care-greb, krom
967 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskbatteri med rehabhåndtag
1.022 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskbatteri med rehabhåndtag
1.127,88 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Space håndvaskarmatur rehab 120 mm tud. Krom
1.172,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
-9%1.178 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom
1.196 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS965 kr965 krKøb
2Proshop DK967 kr1.006 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.127,88 kr1.127,88 krKøb
5vvsfittings.dk1.172,5 kr1.172,5 krKøb
6BilligVVS DK1.178 kr1.178 krKøb
7Elvvs.dk1.196 kr1.196 krKøb
8CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom

PriceData har fulgt prisen på Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 933 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 954 kr.

Den nuværende pris på 965 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Damixa Space Håndvaskbatteri 1-grebs m/Rehabhåndtag u/Bundventil, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026965 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026967 kr1 kr (0%)
30. maj 2026966 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026967 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026966 kr9 kr (1%)
3. mar. 2026975 kr35 kr (4%)
8. feb. 2026940 kr26 kr (3%)
7. feb. 2026966 kr26 kr (3%)
5. feb. 2026940 kr26 kr (3%)
4. feb. 2026966 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret