Gå til hovedindhold

Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing

DamixaSanitetEAN: 5708516835950
Pris fra 8.730 krtil 24.115 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 15.385 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.699 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8730 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet HS1 indbygningsbrusest - brstet messing
8.730 kr
Til butik
Damixa Silhouet HS1 indbygningsbrusest - brstet messing billede

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Brusest
EAN: 5708516835950
Varenr.: 722222887
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing
8.819 kr
Til butik
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing billede

Produktinformation

Komplet Silhouet brusesæt fra Damixa til en attraktiv pris Når du vælger Silhouet HS1 brusesystemet fra Damixa, får du et enkelt og minimalistisk design, som bidrager til den elegante stil på dit badeværelse. Med Silhouet HS1 brusesættet fra Damixa får du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Bruseren
Farve: brass
EAN: 5708516835950
Varenr.: 722222887
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet HS1 komplet indbygning til brus, børstet messing
9.428 kr
Til butik
Damixa Silhouet HS1 komplet indbygning til brus, børstet messing billede

Produktinformation

Damixa Silhouet HS1 komplet indbygning til brus inkl. lækagesikring, børstet messing (PVD). Med kontraventiler, dækplade og håndtag i metal, indbygningsdybde min. 73 mm - maks. 104 mm, keramiske dele. Hovedbruser maks. 9 l/min. Håndbruser maks. 9 l/min. (v/ 300 kpa).

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 571877900
EAN: 5708516835950
Varenr.: 3276882
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing
10.399 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Silhouet HS1 indbygning bad - komplet pakke. Børstet messing
11.483,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Indbygningssampk Silhouet HS1 bø messing
24.115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK8.730 kr8.730 krKøb
2BilligVVS DK8.819 kr8.819 krKøb
3Proshop DK9.428 kr9.428 krKøb
4LavprisVVS10.399 kr10.399 krKøb
5vvsfittings.dk11.483,75 kr11.483,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK24.115 kr24.115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing

PriceData har fulgt prisen på Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing i 182 dage. Laveste pris i perioden er 8.499 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 9.243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.869 kr.

Den nuværende pris på 8.730 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Damixa Silhouet HS1 indbygning - hs1 indbygning bad - komplet pakke. børs messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.730 kr89 kr (1%)
1. jun. 20268.819 kr89 kr (1%)
27. maj 20268.730 kr89 kr (1%)
26. maj 20268.819 kr89 kr (1%)
23. maj 20268.730 kr89 kr (1%)
22. maj 20268.819 kr89 kr (1%)
21. maj 20268.730 kr89 kr (1%)
3. maj 20268.819 kr20 kr (0%)
30. apr. 20268.799 kr407 kr (4%)
29. apr. 20269.206 kr407 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret