Gå til hovedindhold

Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64

DamixaSanitetEAN: 5708516047841
Pris fra 215 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt keramik ny model 69997
215 kr
Til butik
Damixa reparationssæt keramik ny model 69997 billede

Produktinformation

Damixa reparationssæt keramik Ny model 69997

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 6999700
EAN: 5708516047841
Varenr.: 2895316
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt keramisk S32/64
229 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64
-10%230 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa reparation keramisk S32/64 69997
230 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DAMIXA REPERATIONSSÆT TIL SERIE 32 & 64
277,67 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa keramisk ventil til serie 32/64
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK215 kr254 krKøb
2LavprisVVS229 kr229 krKøb
3BilligVVS DK230 kr230 krKøb
4WATTOO.DK230 kr230 krKøb
5EL-GROSSISTEN277,67 kr277,67 krKøb
6CompletVVS329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64

PriceData har fulgt prisen på Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Damixa reparationssæt keramisk til serie 32 og 64 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026215 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026213 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026215 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026213 kr9 kr (4%)
31. mar. 2026222 kr9 kr (4%)
15. mar. 2026213 kr9 kr (4%)
14. mar. 2026222 kr9 kr (4%)
5. mar. 2026213 kr9 kr (4%)
3. mar. 2026222 kr23 kr (12%)
8. feb. 2026199 kr13 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret