Gå til hovedindhold

Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk.

DamixaSanitetEAN: 5708516061359
Pris fra 83 krtil 129 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa 3/4" filtre pakninger - Pakke med 2 stk.
83 kr
Til butik
Damixa 3/4" filtre pakninger - Pakke med 2 stk. billede

Produktinformation

Reperationssæt med to filtre til brusearmatur så der ikke kommer snavs ind i termostaten. Pakke med 2 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Damixa reservedele
EAN: 5708516061359
Varenr.: 727848643
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
83,98 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Filter Tmc 27863 - 2 stk.
-9%86 kr
Før 95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Termostatfilter (2 stk.)
88 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FILTERSÆT TIL DAMIXA TMC
95,53 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa reparationsst 2 stk filtre
101 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Filtersæt Til Damixa Tmc
101,58 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Filtre Til tmc Batteri. Pos A 2 Stk 27863
105 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Filtersæt til damixa tmc
105 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa filtre til termostat, 2 stk
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS83 kr83 krKøb
2CS MEGASTORE DK83,98 kr122,98 krKøb
3BilligVVS DK86 kr86 krKøb
4Proshop DK88 kr127 krKøb
5EL-GROSSISTEN95,53 kr95,53 krKøb
6WATTOO.DK101 kr101 krKøb
7Billigelogvvs.dk101,58 kr101,58 krKøb
8vvsfittings.dk105 kr105 krKøb
9MaintainIt105 kr105 krKøb
10CompletVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Damixa reparationssæt (filtre) til badetermostat 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202683 kr
6. maj 202683,98 kr2,02 kr (2%)
3. maj 202686 kr2 kr (2%)
18. apr. 202684 kr4 kr (5%)
17. apr. 202688 kr4 kr (5%)
3. apr. 202684 kr2 kr (2%)
9. mar. 202686 kr2 kr (2%)
8. mar. 202688 kr2 kr (2%)
3. mar. 202686 kr1 kr (1%)
8. feb. 202685 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret