Gå til hovedindhold

DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud

DamixaVandhanerEAN: 5708516814696
Pris fra 626 krtil 843,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 217,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 30. apr.

Sammenlign priser på DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 626 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa pine køkkenbatteri med høj svingtud
626 kr
Til butik
Damixa pine køkkenbatteri med høj svingtud billede

Produktinformation

Damixa Pine køkkenbatteri med høj svingtud

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 170660000
EAN: 5708516814696
Varenr.: 2896209
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
658 kr
Til butik
Damixa Pine køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Få et unikt og skarpt udtryk med Damixa's Pine serie Pine serien er designet af Claus Rantzau og gør op med de helt rundede armaturer, hvor det unikke i denne serie opstår lige der hvor de skarpe kanter møde de rundede konturer. Køkkenarmaturet i Pine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
Størrelse: 330 mm
EAN: 5708516814696
Varenr.: 705946604
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenbatteri med høj tud - Krom
680 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud
684 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
699 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PINE KØKKENARMATUR MED HØJ G-SVINGTUD
721,2 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
746 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa pine køkken høj g-tud
765,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pine køkkenarmatur med høj g-svingtud
782,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Pine køkkenarmatur med høj tud
843,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK626 kr665 krKøb
2LavprisVVS658 kr658 krKøb
3Elvvs.dk680 kr680 krKøb
4CS MEGASTORE DK684 kr723 krKøb
5CompletVVS699 kr699 krKøb
6EL-GROSSISTEN721,2 kr721,2 krKøb
7BilligVVS DK746 kr746 krKøb
8VVS.dk765,75 kr765,75 krKøb
9MaintainIt782,5 kr782,5 krKøb
10vvsfittings.dk843,75 kr843,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud

PriceData har fulgt prisen på DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud i 183 dage. Laveste pris i perioden er 574,08 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 616 kr.

Den nuværende pris på 626 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026626 kr25 kr (4%)
4. maj 2026601 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026589 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026601 kr12 kr (2%)
21. apr. 2026589 kr12 kr (2%)
15. apr. 2026601 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026602 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026603 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026604 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026605 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret