Gå til hovedindhold

DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud

DamixaVandhanerEAN: 5708516814696
Pris fra 626 krtil 843,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 217,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 30. apr.

Sammenlign priser på DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 626 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Pine kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, krom
626 kr
Til butik
Damixa Pine kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Kkkenarmaturer
EAN: 5708516814696
Varenr.: 705946604
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa pine køkkenbatteri med høj svingtud
626 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenbatteri med høj tud - Krom
680 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud
718 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa pine køkken høj g-tud
765,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
769 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pine køkkenarmatur med høj g-svingtud
782,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
829 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Pine køkkenarmatur med høj tud
843,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK626 kr626 krKøb
2Proshop DK626 kr665 krKøb
3Elvvs.dk680 kr680 krKøb
4CS MEGASTORE DK718 kr757 krKøb
5VVS.dk765,75 kr765,75 krKøb
6LavprisVVS769 kr769 krKøb
7MaintainIt782,5 kr782,5 krKøb
8BilligVVS DK829 kr829 krKøb
9vvsfittings.dk843,75 kr843,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud

PriceData har fulgt prisen på DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud i 182 dage. Laveste pris i perioden er 574,08 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 616 kr.

Den nuværende pris på 626 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for DAMIXA Pine etgrebs køkkenarmatur med keramisk kartusche, vandsparefunktion, anti-skoldning og høj G-tud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026626 kr25 kr (4%)
4. maj 2026601 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026589 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026601 kr12 kr (2%)
21. apr. 2026589 kr12 kr (2%)
15. apr. 2026601 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026602 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026603 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026604 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026605 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret