Gå til hovedindhold

Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850

DahuaOvervågningskameraerEAN: 6939554956669
Pris fra 1.134 krtil 1.693 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 559 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 912 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1134 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850
1.134 kr
Til butik
Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 billede

Produktinformation

Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO - Netværksovervågningskamera - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 6 MP - 3288 x 1850 - 1800p - fast brændvidde - audio - trådløs - LAN 10/100 - H.264, H.265 - DC 12 V, PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO
EAN: 6939554956669
Varenr.: 1003457203
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera IP - Dahua IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B
1.599 kr
Til butik
Overvågningskamera IP - Dahua IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B billede

Produktinformation

Fordele ved IP-overvågningskameraFå tryghed i hverdagen med et solidt IP-kamera fra Dahua. Denne model er skabt til fast montering og hjælper dig med at holde øje med indgange, gårdrum eller andre vigtige områder. Kameraets cylinderformede design og tydelige front med linse og integrerede LED-lys giver en diskret, men effektiv overvågning, som kan indgå i dit eksisterende netværk.Til hjem og erhvervIPC-HFW2649TL-S-LED-0280B passer til både private og små virksomheder, der ønsker netværksbaseret videoovervågning. Med IP-tilslutning kan kameraet indgå i moderne overvågningssystemer, så du nemt kan administrere billeder på tværs af flere enheder. Frontens LED-belysning hjælper med synlighed tæt på motivet, mens den robuste vægbeslagløsning gør placeringen enkel og stabil.Produkttype: IP-overvågningskamera (bullet)Tilslutning: IP/netværkModel: IPC-HFW2649TL-S-LED-0280BMontering: Fast vægbeslagFront: Integrerede LED-lysBrand: Dahua...

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.72g
EAN: 6939554956669
Varenr.: 1918418
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera IP - Dahua IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B
1.619 kr
Til butik
Overvågningskamera IP - Dahua IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.72g
EAN: 6939554956669
Varenr.: 1918418
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850
1.693 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.134 kr1.134 krKøb
2Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
3Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.693 kr1.693 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850

PriceData har fulgt prisen på Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 912 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 2.348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.346 kr.

Den nuværende pris på 1.134 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO Netværksovervågningskamera 3288 x 1850 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.134 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.143 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.152 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.161 kr14 kr (1%)
22. maj 20261.147 kr32 kr (3%)
20. maj 20261.179 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.188 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.197 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.201 kr104 kr (9%)
15. maj 20261.097 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret