Gå til hovedindhold

Dahua Technology Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620

Pris fra 504 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620
504 kr
Til butik
Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620 billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAHUA
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 4
Artikel nr.: P5D-5F-PV-0280B/600B
EAN: 6939554935695
Varenr.: 21902934
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620
505 kr
Til butik
Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620 billede

Produktinformation

Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 5 MP + 5 MP - 2880 x 1620 - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - LAN 10/100 - H.265 - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P5D-5F-PV-0280B/600B
EAN: 6939554935695
Varenr.: 1003048330
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Wi‑Fi Dahua P5D-5F-PV-0280B/600B udendørs
-21%619 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Wi‑Fi Dahua P5D-5F-PV-0280B/600B udendørs billede

Produktinformation

Udendørs overvågningskamera med Wi‑FiSikr hjem eller virksomhed med et smart IP-overvågningskamera fra Dahua. Det trådløse kamera er designet til udendørs brug og leverer skarpe optagelser i op til 5 MP (2880 × 1620) med 25/30 fps. Panorering og tilt dækker store områder med 0–350° vandret og 0–90° lodret, mens indbygget to‑vejs tale gør det muligt både at høre og tale via mikrofon og højttaler.Fordele ved Wi‑Fi overvågningskameraKameraet er vejrbeskyttet med IP66 og er velegnet til montering på væg eller loft. Med natfunktion op til 30 m og IR/white light LED får du klare optagelser døgnet rundt. Det understøtter Android og iOS for nem styring via mobilen, og Wi‑Fi (802.11ax/b/g/n) samt Ethernet gør placeringen fleksibel.Type: IP-overvågningskamera, trådløstPlacering: UdendørsBeskyttelse: IP66Opløsning: 2880 × 1620, 5 MPBilledhastighed: 25/30 fpsSensor: 1/3" CMOS, progressiv scanObjektiv: Fast brændvidde, 2 linser, f/1,6, 2,8–6 mmSynsvinkel: 57° vandret, 49° lodretRotation: 0–350° vandret, 0–90° lodretNatsyn: Ja, op til 30 m (IR/white LED, 1/1)Lyd: Indbygget mikrofon og højttaler, to‑vejs taleVideo: H.265, videostreamingNetværk: Wi‑Fi, Bluetooth, 10/100 Mbit EthernetUnderstøttede mobilsystemer: Android, iOSStrøm: DC, 12 VDriftsforhold: −20 – 50 °C, 0–95 % RHMål: H 21,0 cm × B 11,9 cmVægt: 0,5 kgMontering: Væg/loftAntal kameraer i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.18g
EAN: 6939554935695
Varenr.: 1898766
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Wi‑Fi Dahua P5D-5F-PV-0280B/600B udendørs
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP Netværksovervågningskamera 2880 x 1620
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK504 kr543 krKøb
2CompuMail DK505 kr505 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620

PriceData har fulgt prisen på Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 826 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Dahua Picoo Dual P5D-5F-PV 5MP+5MP netværksovervågningskamera 2880 × 1620 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026504 kr56 kr (13%)
27. maj 2026448 kr1 kr (0%)
24. maj 2026447 kr2 kr (0%)
22. maj 2026445 kr2 kr (0%)
15. maj 2026447 kr2 kr (0%)
14. maj 2026445 kr2 kr (0%)
12. maj 2026447 kr1 kr (0%)
9. maj 2026448 kr1 kr (0%)
8. maj 2026447 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026445 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret