Gå til hovedindhold

Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid

DahuaEAN: 6939554956478
Pris fra 1.018 krtil 1.319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1018 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid
1.018 kr
Til butik
Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid billede

Produktinformation

Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO - Netværksovervågningskamera - vejrbestandig - farve (hvid) - 8 MP - 3840 x 2160  - 4K - fast brændvidde - audio - RJ45 - H.264, H.265 - DC 12 V, PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO
EAN: 6939554956478
Varenr.: 1003481525
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dahua IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO bullet IP-kamera 8 MP med WizSense
1.299 kr
Til butik
Dahua IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO bullet IP-kamera 8 MP med WizSense billede

Produktinformation

Skalérbar overvågning i høj opløsningFå klar og detaljeret videoovervågning med 8 MP opløsning og op til 3840 × 2160 pixels. Dahua IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO er et fastfokus bullet netværkskamera til både inde og ude. Det robuste metalhus med IP67 beskytter mod støv og vand, og indbygget lys hjælper i mørke. Kameraet understøtter dag/nat-tilstand, WDR samt 3D støjreduktion for et tydeligt billede i krævende lys.Smart styring og fleksibel installationKameraet monteres på loft, væg eller mast og tilsluttes via kabel med DC eller PoE. Det arbejder med populære systemer som Smart PSS Lite, DSS og DMSS og kan dele stream til op til 20 brugere. Med funktioner som bevægelsesdetektion, privatzoner og ROI-kodning får du præcis styring af, hvad der optages og deles.Type: IP-sikkerhedskamera, bulletOpløsning: Maks. 3840 × 2160 (8 MP) ved 30 fpsVideoformater: H.264/H.265/MJPEGNattesyn: Ja, rækkevidde 50 m, 4 LEDWDR og 3D støjreduktion: JaIndbygget lys: JaMontering: Loft/væg/mastPlacering: Indendørs og udendørs, IP67Nettværk: 1 × RJ-45, IEEE 802.3af; IPv4/IPv6 m.fl.Brugere: Op til 20Strøm: DC eller PoE; typisk 2,3 W, maks. 6,1 W; PoE forbrug 3,2 W (maks. 7,4 W)Temperatur: Drift −40 – 60 °C; fugt 0–95 %Shutter: 1/3 – 1/100000 s, elektroniskPan/Tilt/Rotation: 0–360° / 0–90° / 360°Mål (B × H × D): 8,02 × 7,62 × 19,79 cmVægt: 0,57 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.61g
EAN: 6939554956478
Varenr.: 2173819
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dahua IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO bullet IP-kamera 8 MP med WizSense
1.319 kr
Til butik
Dahua IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO bullet IP-kamera 8 MP med WizSense billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.61g
EAN: 6939554956478
Varenr.: 2173819

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.018 kr1.018 krKøb
2Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
3Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid

PriceData har fulgt prisen på Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid i 64 dage. Laveste pris i perioden er 1.018 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.071 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.018 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Dahua IPC-HFW2849TL-S-PRO 8MP Netværksovervågningskamera 3840 x 2160 Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.018 kr22 kr (2%)
22. maj 20261.040 kr22 kr (2%)
15. maj 20261.062 kr207 kr (16%)
13. maj 20261.269 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.277 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.278 kr9 kr (1%)
10. maj 20261.287 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.286 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.295 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.296 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret