Gå til hovedindhold

Dahua Technology Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Pris fra 1.599 krtil 2.586 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 987 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.469 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" QHD - Dahua Technology LM32-C301B
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 32" QHD - Dahua Technology LM32-C301B billede

Produktinformation

Dahua LM32-C301B 32-inch QHD MonitorGenereltBacklight-teknologi: E-LED baggrundsbelysningDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.51 cm x 4.73 cm x 42.28 cm - uden standerEgenskaber: Low Blue Light-teknologi3-sidet kantløs8-bit Color DepthEnergiklasse: Klasse FFarvespektrum: 85% NTSCFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1200:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²Paneltype: IPSResponstid: 5 msSkærmbelægning: Dis 25 %Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 75 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 6.65 kgForbindelseInterface: 2 x HDMI | DisplayPort 1.2 | Audio line-udMekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -5/+15VESA-monteringsinterface: 75 x 75 mmDiverseBaggrundslys, brændetid: 30,000 timerMedfølgende ledninger: 1 x HDMI-kabelMTBF (forventet tid mellem fejl): 30,000 time(r)Overensstemmelsesstandarder: EMCLVDERPEffektIndgangspænding: DC 12 V...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 9g
EAN: 6939554921506
Varenr.: 1818571
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" QHD - Dahua Technology LM32-C301B
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 32" QHD - Dahua Technology LM32-C301B billede

Produktinformation

Dahua LM32-C301B 32-inch QHD MonitorGenereltBacklight-teknologi: E-LED baggrundsbelysningDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.51 cm x 4.73 cm x 42.28 cm - uden standerEgenskaber: Low Blue Light-teknologi3-sidet kantløs8-bit Color DepthEnergiklasse: Klasse FFarvespektrum: 85% NTSCFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1200:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²Paneltype: IPSResponstid: 5 msSkærmbelægning: Dis 25 %Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 75 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 6.65 kgForbindelseInterface: 2 x HDMI | DisplayPort 1.2 | Audio line-udMekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -5/+15VESA-monteringsinterface: 75 x 75 mmDiverseBaggrundslys, brændetid: 30,000 timerMedfølgende ledninger: 1 x HDMI-kabelMTBF (forventet tid mellem fejl): 30,000 time(r)Overensstemmelsesstandarder: EMCLVDERPEffektIndgangspænding: DC 12 VStrømforbrug (fra-tilstand): 0.3 WattStrømforbrug (Maks.): 44 WattStrømforbrug (Til-modus): 32 WStrømforbrug (Typisk): 44 WattStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 32 kWh/1000 tStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 79.6 cmDybde ved forsendelse: 12.8 cmHøjde ved forsendelse: 51.5 cmVægt ved forsendelse: 8.27 kgMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 10 - 90% RHMaks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 9g
EAN: 6939554921506
Varenr.: 1818571
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dahua LM32-C301B 32-inch QHD Monitor Skærm - GEEKD.dk
1.679 kr
Til butik
Dahua LM32-C301B 32-inch QHD Monitor Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dahua Technology LM32-C301B LED display 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pixel Fuld HD Sort Dahua Technology LM32-C301B. Skærm diagonal: 81,3 cm (32"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturlig

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 6939554921506
Varenr.: 51367047430480
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort
1.812 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua LM32-C301B 32-inch QHD Monitor
1.899 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dahua LM32-C301B 32-inch QHD Monitor
2.039 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dahua Technology LM32-C301B LED display 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pixel Fuld HD Sort
2.586 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
2Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
3Geekd1.679 kr1.679 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.812 kr1.812 krKøb
5CompuMail DK1.899 kr1.899 krKøb
6Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
7Superprice.dk2.586 kr2.586 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.347 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.601 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Dahua DHI-LM32-C301B - Commercial Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.599 kr100 kr (6%)
2. maj 20261.699 kr179 kr (10%)
1. maj 20261.878 kr179 kr (11%)
15. apr. 20261.699 kr134 kr (7%)
14. apr. 20261.833 kr134 kr (8%)
10. apr. 20261.699 kr230 kr (16%)
2. apr. 20261.469 kr70 kr (5%)
28. feb. 20261.399 kr70 kr (5%)
23. feb. 20261.469 kr222 kr (13%)
22. feb. 20261.691 kr32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret