Gå til hovedindhold

Dahua Technology Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk

Dahua TechnologyEAN: 6923172597489
Pris fra 748 krtil 1.396 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 742 kr 27. maj

Sammenlign priser på Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 748 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua Technology DHI-LM27-E230C 27" Curved 180Hz 1 ms
748 kr
Til butik
Dahua Technology DHI-LM27-E230C 27" Curved 180Hz 1 ms billede

Produktinformation

Dahua Technology DHI-LM27-E230C, 68,6 cm (27") - 1920 x 1080 pixel - Fuld HD - LED - 180Hz - 1 ms - Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DHI-LM27-E230C
EAN: 6923172597489
Varenr.: 1001758839
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dahua Technology DHI-LM27-E230C 27 Curved 180Hz 1 ms
1.299 kr
Til butik
Dahua Technology DHI-LM27-E230C 27 Curved 180Hz 1 ms billede

Produktinformation

Dahua Technology DHI-LM27-E230C 27" Curved Monitor Oplev en ny dimension af gaming og underholdning med Dahua Technology DHI-LM27-E230C, en imponerende 27-tommers buet skærm. Med en opdateringshastighed på 165Hz og en responstid på blot 1 ms, leverer de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 6923172597489
Varenr.: 45127
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk
1.396 kr
Til butik
Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dahua Technology DHI-LM27-E230C LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort Dyk ned i en verden af ​​levende farver og fordybende spiloplevelser med Dahua DHI-LM27-E230C LED-skærmen. Med dens imponerende 27-tommer kurvede display og

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 6923172597489
Varenr.: 48291833971024

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK748 kr748 krKøb
2Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
3Geekd1.396 kr1.396 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 742 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 978 kr.

Den nuværende pris på 748 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dahua - DHI-LM27-E230C LED display - 27" - Full HD - Sort Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026748 kr6 kr (1%)
27. maj 2026742 kr39 kr (5%)
24. maj 2026781 kr518 kr (40%)
22. maj 20261.299 kr280 kr (27%)
12. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
10. maj 20261.009 kr4 kr (0%)
4. maj 20261.005 kr14 kr (1%)
24. apr. 20261.019 kr280 kr (22%)
16. dec. 20251.299 kr440 kr (51%)
12. dec. 2025859 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret