Gå til hovedindhold

Boligcenter Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158861597
Pris fra 1.599 krtil 1.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.359 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm
-10%1.599 kr
Før 1.770 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm billede

Produktinformation

Dette rustikke dagbed med skuffer blandet charme og praktisk anvendelighed er en fantastisk tilføjelse til ethvert soveværelse. Den rustikke stil bringer landlig varme ind i rummet og skaber et hyggeligt sted, der er perfekt til at slappe af eller være vært for overnattende venner. Materialer: Bygget af solidt træ til at holde. Den teksturerede overflade og lakken giver ekstra beskyttelse og holder det friskt ud, mens det styrker den rustikke charme uden at se slidt ud.Inkluderede dele: Det lækre design har tre rummelige skuffer med traditionelle håndtag for nem adgang, hvilket giver masser af opbevaringsplads. Det hjælper med at holde sengetøj, tøj og andre ting pæne og ordnede for et rent og indbydende rum.Funktioner / Funktionalitet / Design: Dette dagbed er ikke kun en seng; det er også stilfuldt og praktisk. Det kombinerer de sædvanlige fordele ved en seng med skjult opbevaring i rammen. Dens rektangulære form passer til standard madrasser og fungerer godt i enhver soveværelseslayout.Vedligeholdelse: For at holde det i topform, skal du passe på overfladen og undgå at trække noget henover, som kan ridse. Rengøringen er let - ingen hårde kemikalier, bare en tør klud gør det. Med lidt omtanke sikrer du, at dagbedet forbliver lige så charmerende som den dag, du samlede det. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 193 x 93 x 65 CM (L x B x H)Har spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1SkufferOpbevaringMed skuffeForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Dagbedsramme3 x Sengekasser...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 52.1g
EAN: 8721158861597
Varenr.: 1618754
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm
-10%1.619 kr
Før 1.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 190 cm
Vægt: 52.1g
EAN: 8721158861597
Varenr.: 1618754
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm
-10%1.619 kr
Før 1.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 190 cm
Vægt: 52.1g
EAN: 8721158861597
Varenr.: 1618754
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Daybed med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm Konstrueret træ
1.662 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dagbedsramme Med Skuffer Med Hovedgærde Gammelt Træ 90 X 190 Cm
-15%1.999 kr
Før 2.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
2Livera DK1.619 kr1.688 krKøb
3Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
4DesignShoppen1.662 kr1.662 krKøb
5BoligRetning1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm

PriceData har fulgt prisen på Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 1.359 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Dagbedsramme med skuffer med hovedgærde Gammelt træ 90 x 190 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.599 kr240 kr (18%)
20. apr. 20261.359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret