Gå til hovedindhold

Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen.

DAFASanitetEAN: 5705636532875
Pris fra 125,16 krtil 168,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43,59 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109,75 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DAFA RENOVERINGSKRAVE Ø160 Ø30-80MM
125,16 kr
Til butik
DAFA RENOVERINGSKRAVE Ø160 Ø30-80MM billede

Produktinformation

DAFA renoveringskrave indgår både i DAFA AirStop System, DAFA AirVent System og DAFA Radon System, som anvendes i alle bebyggelser som lufttætning ved gennemføring af eksisterende rør og kabler i klimaskærmen ved renoveringsopgaver. Kraven monteres direkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DAFA
EAN: 5705636532875
Varenr.: 15843614196047
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dafa renoveringskrave ø160 ø30-80mm
142,5 kr
Til butik
Dafa renoveringskrave ø160 ø30-80mm billede

Produktinformation

DAFA renoveringskrave indgår både i DAFA AirStop System, DAFA AirVent System og DAFA Radon System, som anvendes i alle bebyggelser som lufttætning ved gennemføring af eksisterende rør og kabler i klimaskærmen ved renoveringsopgaver.Kraven monteres direkte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dafa
Kategori: gennemføring til rør og kabler
EAN: 5705636532875
Varenr.: 5478002659
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
161 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
DAFA renoveringsmanchet Ø160 Til rør fra Ø30 til Ø80 mm
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN125,16 kr125,16 krKøb
2MaintainIt142,5 kr142,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
4vvsfittings.dk168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen.

PriceData har fulgt prisen på Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 109,75 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 139,44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 125,16 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Dafa renoveringskrave Ø160 med Ø25 mm hul for lufttætning ved gennemføring af eksist. rør og kabler Ø30-80 mm i klimaskærmen. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026125,16 kr14,28 kr (10%)
23. maj 2026139,44 kr14,28 kr (11%)
9. maj 2026125,16 kr15,41 kr (14%)
7. maj 2026109,75 kr29,69 kr (21%)
6. maj 2026139,44 kr29,69 kr (27%)
23. apr. 2026109,75 kr13,43 kr (11%)
22. apr. 2026123,18 kr13,43 kr (12%)
19. apr. 2026109,75 kr13,43 kr (11%)
18. apr. 2026123,18 kr13,43 kr (12%)
15. apr. 2026109,75 kr11,39 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret