Gå til hovedindhold

Monacor DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering

MonacorElektronikEAN: 4007754263909
Pris fra 1.007 krtil 1.059 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.005 kr 7. apr.

Sammenlign priser på DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1007 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering
1.007 kr
Til butik
DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: DA-10-260/T
EAN: 4007754263909
Varenr.: 4647145
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
100V højttaler - DA-10-260/T
1.059 kr
Til butik
100V højttaler - DA-10-260/T billede

Produktinformation

The sound projector with a power capacity of 10 W is fitted with two 13 cm full range speakers and a 100 V transformer with 4 power taps. A robust plastic-coated aluminium housing in RAL9010 and a vandal-resistant aluminium mounting plate ensure a permane...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 100 V projektor højttalere
EAN: 4007754263909
Varenr.: 163710

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.007 kr1.007 krKøb
2Disconetto.dk1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering

PriceData har fulgt prisen på DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering i 167 dage. Laveste pris i perioden er 970 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.023 kr.

Den nuværende pris på 1.007 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for DA-10-260/T vejrbestandig PA-lydprojektør til vægmontering med EN 54-24-certificering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.007 kr52 kr (5%)
8. apr. 20261.059 kr54 kr (5%)
7. apr. 20261.005 kr54 kr (5%)
26. jan. 20261.059 kr89 kr (9%)
23. jan. 2026970 kr89 kr (8%)
21. dec. 20251.059 kr59 kr (6%)
20. dec. 20251.000 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret