Gå til hovedindhold

D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router

D-LinkHjem og haveEAN: 0790069470400
Pris fra 885 krtil 1.369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 484 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 824 kr 26. apr.

Sammenlign priser på D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router
885 kr
Til butik
D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router billede

Produktinformation

D-Link AQUILA PRO AI M36 - Trådløs router 3-port switch - 1GbE, Wi-Fi 7, IEEE 802.3u - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: M36/E
EAN: 0790069470400
Varenr.: 1003297376
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link Aquila Pro AI M36/E BE3600 Wi‑Fi 7 mesh-router
-1%1.079 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-Link Aquila Pro AI M36/E BE3600 Wi‑Fi 7 mesh-router billede

Produktinformation

Stabilt hjemmenetværk med Wi‑Fi 7 meshD-Link Aquila Pro AI M36/E er en elegant mesh-router til dig, der ønsker hurtig og stabil trådløs dækning i hele boligen. Den understøtter Wi‑Fi 7 (BE3600), så dine enheder kan udnytte den nyeste wifi-standard til smidig streaming, gaming og arbejde fra hjemmet.Designet til moderne hjemDet diskrete, hvide design gør, at routeren passer naturligt ind i indretningen. Aquila Pro AI-serien er skabt til at kunne indgå i et mesh-system, så du nemt kan udvide dækningen med flere enheder efter behov.Model: Aquila Pro AI M36/EType: Mesh-routerWi‑Fi-standard: Wi‑Fi 7 (BE3600)Farve: HvidBrand: D-Link...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Vægt: 1.05g
EAN: 0790069470400
Varenr.: 2163811
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link Aquila Pro AI M36/E BE3600 Wi‑Fi 7 mesh-router
-1%1.099 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-Link Aquila Pro AI M36/E BE3600 Wi‑Fi 7 mesh-router billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Vægt: 1.05g
EAN: 0790069470400
Varenr.: 2163811
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link M36 Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router
-30%1.152 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Wi-Fi 7 Mesh Router – BE3600, Dækning med høj hastighed
-13%1.369 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK885 kr885 krKøb
2Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
3Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
4Teknikproffset DK1.152 kr1.211 krKøb
5Estore DK1.369 kr1.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router

PriceData har fulgt prisen på D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router i 134 dage. Laveste pris i perioden er 824 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 2.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.304 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for D-Link Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router Trådløs router Trådløs router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026885 kr61 kr (7%)
26. apr. 2026824 kr29 kr (3%)
22. apr. 2026853 kr299 kr (26%)
11. apr. 20261.152 kr377 kr (25%)
6. apr. 20261.529 kr160 kr (12%)
2. apr. 20261.369 kr484 kr (55%)
15. mar. 2026885 kr494 kr (36%)
7. mar. 20261.379 kr230 kr (14%)
22. feb. 20261.609 kr950 kr (37%)
19. jan. 20262.559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret