Gå til hovedindhold

D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069456800
Pris fra 19.983 krtil 21.658 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.675 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.981 kr 20. mar.

Sammenlign priser på D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19983 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DXS 1210-28T Switch 28-porte 10 Gigabit
19.983 kr
Til butik
D-Link DXS 1210-28T Switch 28-porte 10 Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DXS 1210-28T - Switch - smart - 24 x 10GBase-T + 4 x 25 Gigabit SFP28 - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DXS-1210-28T
EAN: 0790069456800
Varenr.: 996583292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28
21.658 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19.983 kr19.983 krKøb
2Proshop DK21.658 kr21.658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28

PriceData har fulgt prisen på D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 19.358 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 20.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.911 kr.

Den nuværende pris på 19.983 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for D-Link DXS-1210-28T 24 X 10G Base-T PORTS + 4 X 10G/25G SFP28 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202619.983 kr1 kr (0%)
17. maj 202619.982 kr1 kr (0%)
10. maj 202619.983 kr2 kr (0%)
24. apr. 202619.985 kr2 kr (0%)
19. apr. 202619.987 kr1 kr (0%)
18. apr. 202619.986 kr1 kr (0%)
17. apr. 202619.987 kr2 kr (0%)
14. apr. 202619.985 kr1 kr (0%)
11. apr. 202619.984 kr3 kr (0%)
20. mar. 202619.981 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret