Gå til hovedindhold

D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069471803
Pris fra 3.785 krtil 4.994 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.209 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.784 kr 28. apr.

Sammenlign priser på D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3785 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DSS 200G-28MP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE
3.785 kr
Til butik
D-Link DSS 200G-28MP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE billede

Produktinformation

D-Link DSS 200G-28MP - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x combo 1000Base-T - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DSS-200G-28MP/E
EAN: 0790069471803
Varenr.: 1001368465
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DSS 200G-28MP
4.148 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå
4.994 kr
Til butik
D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå billede

Produktinformation

24 Gigabit-porte og 4 combo SFP-uplinks gør netværksudvidelse enklere Indbygget PoE leverer op til 30 W pr. port, 370 W samlet til enheder Layer 2-administration med web, SSH og SSL sikrer administrationen QoS, link-aggregation og broadcast storm-kontrol forbedrer oppetid 56G switch-kapacitet, 41,67 Mpps og 8k MAC-tabel for gennemstrømning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DSS-200G-28MP/E
EAN: 0790069471803
Varenr.: 5020002842

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.785 kr3.785 krKøb
2Proshop DK4.148 kr4.148 krKøb
3Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå

PriceData har fulgt prisen på D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå i 161 dage. Laveste pris i perioden er 3.784 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 3.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.785 kr.

Den nuværende pris på 3.785 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for D-link Dss-200g-28mp/e Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20263.785 kr1 kr (0%)
28. apr. 20263.784 kr1 kr (0%)
25. apr. 20263.785 kr1 kr (0%)
22. apr. 20263.784 kr1 kr (0%)
19. apr. 20263.785 kr1 kr (0%)
18. apr. 20263.784 kr1 kr (0%)
9. apr. 20263.785 kr1 kr (0%)
7. apr. 20263.784 kr1 kr (0%)
4. apr. 20263.785 kr1 kr (0%)
3. apr. 20263.784 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret