Gå til hovedindhold

D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort

D-LinkNetværkEAN: 0790069467172
Pris fra 32.212 krtil 34.999 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.787 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32.211 kr 28. maj

Sammenlign priser på D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32212 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DMS 3130-30PS Switch 30-porte 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet PoE++
32.212 kr
Til butik
D-Link DMS 3130-30PS Switch 30-porte 5 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet PoE++ billede

Produktinformation

D-Link DMS-3130-30PS - Switch - multi-gigabit - L3 - Administreret - 16 x 100/1000/2.5G (PoE+) + 8 x 100/1000/2.5G/5G (PoE++) + 2 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 4 x 10 Gigabit / 25 Gigabit SFP28 - monterbar på stativ - PoE++ (740 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DMS-3130-30PS/E
EAN: 0790069467172
Varenr.: 1001352542
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort
34.999 kr
Til butik
D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort billede

Produktinformation

L3-routing og 400G switchkapacitet holder trafikken kørende Forsyn op til 16 enheder med strøm med op til 60 W pr. port, med 960 W PoE-budget Kombinér 10G-kobber og 24 SFP-porte for fleksible fiber- og kobberforbindelser Sikkert, administrerbart netværk med RADIUS/TACACS+, ACL'er, SSH/SSL Kan stables op til 32 virtuelle enheder eller 9 fysiske enheder for vækst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DMS-3130-30PS/E
EAN: 0790069467172
Varenr.: 5020002838

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32.212 kr32.212 krKøb
2Dustin DK34.999 kr35.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort

PriceData har fulgt prisen på D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 32.211 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 38.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36.293 kr.

Den nuværende pris på 32.212 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for D-link Dms-3130-30ps Administreret L3 10g Ethernet (100/1000/10000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202632.212 kr1 kr (0%)
28. maj 202632.211 kr1 kr (0%)
25. maj 202632.212 kr1 kr (0%)
24. maj 202632.213 kr1 kr (0%)
23. maj 202632.212 kr43 kr (0%)
22. maj 202632.255 kr5.239 kr (14%)
20. maj 202637.494 kr625 kr (2%)
13. maj 202636.869 kr625 kr (2%)
16. apr. 202637.494 kr625 kr (2%)
15. apr. 202636.869 kr625 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret