Gå til hovedindhold

D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069470240
Pris fra 370 krtil 1.189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 819 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 292 kr 6. maj

Sammenlign priser på D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DMS 107 Switch 7-porte Gigabit
370 kr
Til butik
D-Link DMS 107 Switch 7-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DMS-107/E
EAN: 0790069470240
Varenr.: 1001010138
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar
409 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DMS-107 7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch
418 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch D-Link 7‑port Multi‑Gigabit (uadministreret)
-22%519 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch D-Link 7‑port Multi‑Gigabit (uadministreret)
-22%539 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-LINK 7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch
-56%592 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dms-107 5-port 2.5 Gigabit Switch
674 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DMS-107 7-Port Multi-Gigabit Switch
699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 7-Port Multi-Gigabit
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK370 kr370 krKøb
2CS MEGASTORE DK409 kr448 krKøb
3Proshop DK418 kr457 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr618 krKøb
6Teknikproffset DK592 kr641 krKøb
7Dustin DK674 kr760,25 krKøb
8Estore DK699 kr699 krKøb
9Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 292 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 367 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for D-Link DMS-107 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 + 2 x 2.5GBase-T - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026370 kr19 kr (5%)
25. maj 2026389 kr9 kr (2%)
19. maj 2026380 kr3 kr (1%)
14. maj 2026377 kr3 kr (1%)
12. maj 2026374 kr82 kr (28%)
6. maj 2026292 kr57 kr (16%)
5. maj 2026349 kr5 kr (1%)
17. apr. 2026354 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026350 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026353 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret