Gå til hovedindhold

D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w

D-LinkComputer – strømforsyningerEAN: 0790069437854
Pris fra 1.185 krtil 1.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.179 kr 24. mar.

Sammenlign priser på D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1185 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DIS N240-48 Strømforsyning 240Watt
1.185 kr
Til butik
D-Link DIS N240-48 Strømforsyning 240Watt billede

Produktinformation

D-Link DIS N240-48 - Strømforsyning (monterbar på DIN rail) - 240 watt - for DIS 100G-5PSW

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DIS-N240-48
EAN: 0790069437854
Varenr.: 993294958
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DIS N240-48 Strømforsyning - 240 Watt - ATX - 80 Plus
1.242 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 240W Universal AC input /
1.299 kr
Til butik
D-Link 240W Universal AC input / billede

Produktinformation

D-Link 240W Universal AC Input Oplev D-Link 240W Universal AC Input, en pålidelig strømforsyning designet til at imødekomme dine netværksbehov. Med varenummer DIS-N240-48 leverer denne strømforsyning effektiv og stabil strøm til forskellige D-Link-enheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Strømforsyninger til netværksudstyr
EAN: 0790069437854
Varenr.: 94718
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.185 kr1.185 krKøb
2Proshop DK1.242 kr1.242 krKøb
3Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
4Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w

PriceData har fulgt prisen på D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.179 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.305 kr.

Den nuværende pris på 1.185 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for D-link Dis-n240-48 Enhed Til Strømforsyning 240 W Rustfrit Stål 240w de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.185 kr114 kr (9%)
20. maj 20261.299 kr70 kr (5%)
18. maj 20261.369 kr70 kr (5%)
16. maj 20261.299 kr70 kr (5%)
15. maj 20261.369 kr70 kr (5%)
28. apr. 20261.299 kr70 kr (5%)
27. apr. 20261.369 kr70 kr (5%)
25. apr. 20261.299 kr57 kr (5%)
23. apr. 20261.242 kr57 kr (4%)
8. apr. 20261.299 kr33 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret