Gå til hovedindhold

D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W)

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069467905
Pris fra 6.049 krtil 6.122 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.026 kr 27. maj

Sammenlign priser på D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6049 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1250-52XMP Switch 52-porte Gigabit PoE
6.049 kr
Til butik
D-Link DGS 1250-52XMP Switch 52-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1250-52XMP/E
EAN: 0790069467905
Varenr.: 1000623868
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W)
6.072 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1250-52XMP 52-Port 10-Gigabit Smart Managed PoE Switch (370w)
6.122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.049 kr6.049 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.072 kr6.072 krKøb
3Proshop DK6.122 kr6.122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W)

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W) i 144 dage. Laveste pris i perioden er 6.026 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 8.212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.977 kr.

Den nuværende pris på 6.049 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for D-Link DGS 1250-52XMP - Switch - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE (370 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.049 kr23 kr (0%)
2. jun. 20266.072 kr2 kr (0%)
1. jun. 20266.074 kr1 kr (0%)
31. maj 20266.075 kr1 kr (0%)
29. maj 20266.074 kr48 kr (1%)
27. maj 20266.026 kr47 kr (1%)
26. maj 20266.073 kr1 kr (0%)
22. maj 20266.074 kr24 kr (0%)
20. maj 20266.050 kr23 kr (0%)
18. maj 20266.073 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret