Gå til hovedindhold

D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret)

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069269912
Pris fra 607 krtil 1.209 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 602 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 28. apr.

Sammenlign priser på D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 607 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1024D Switch 24-porte Gigabit
607 kr
Til butik
D-Link DGS 1024D Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DGS 1024D - Switch - 24 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1024D/E
EAN: 0790069269912
Varenr.: 987681501
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1024D - Switch - 24 x 10/100/1000 - desktop
609 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS-1024D 24-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch
609 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dgs-1024d 24-port Gigabit Desktop Switch
-0%611 kr
Før 611,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, RJ45
-33%968 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret)
-12%979 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret)
-12%999 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SWITCH 24 X GIGABIT DGS-1024D
1.108,46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Switch 24 x gigabit dgs-1024d
1.192,5 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
24-ports Gigabit-netværksswitch
-13%1.209 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK607 kr607 krKøb
2CS MEGASTORE DK609 kr648 krKøb
3Proshop DK609 kr648 krKøb
4Dustin DK611 kr697,25 krKøb
5Teknikproffset DK968 kr1.027 krKøb
6Boligcenter DK979 kr979 krKøb
7Vivas DK999 kr1.068 krKøb
8Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
9EL-GROSSISTEN1.108,46 kr1.108,46 krKøb
10MaintainIt1.192,5 kr1.192,5 krKøb
11Estore DK1.209 kr1.209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret)

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 607 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for D-Link DGS-1024D - 24‑ports Gigabit switch (ikke administreret) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026607 kr35 kr (6%)
27. maj 2026572 kr35 kr (6%)
26. maj 2026607 kr35 kr (6%)
23. maj 2026572 kr18 kr (3%)
22. maj 2026590 kr18 kr (3%)
20. maj 2026572 kr4 kr (1%)
18. maj 2026576 kr7 kr (1%)
16. maj 2026583 kr7 kr (1%)
13. maj 2026590 kr12 kr (2%)
12. maj 2026602 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret