Gå til hovedindhold

D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069442971
Pris fra 3.394 krtil 5.374 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.980 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.152 kr 3. mar.

Sammenlign priser på D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3394 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link Nuclias Cloud-Managed DBS-2000-52 Switch 52-porte Gigabit
3.394 kr
Til butik
D-Link Nuclias Cloud-Managed DBS-2000-52 Switch 52-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link Nuclias Cloud-Managed DBS-2000-52 - Switch - 48 x 10/100/1000 + 4 x combo SFP

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DBS-2000-52
EAN: 0790069442971
Varenr.: 995316158
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link Nuclias Cloud-Managed
3.443 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå
5.374 kr
Til butik
D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå billede

Produktinformation

48 Gigabit-porte plus 4 combo SFP-slots til blandet kobber og fiber Rackmonteret, blæserløst design holder støjniveauet lavt på kontor eller i forreste racks Webbaseret administration med L2-funktioner forenkler daglige netværksopgaver 104 Gbit/s switchkapacitet og 77,4 Mpps videresendelse sikrer jævn trafik 700 MHz CPU, 256 MB RAM og 12 MB buffer håndterer trafikspidser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DBS-2000-52
EAN: 0790069442971
Varenr.: 5011285030

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.394 kr3.394 krKøb
2Proshop DK3.443 kr3.443 krKøb
3Dustin DK5.374 kr5.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå

PriceData har fulgt prisen på D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå i 108 dage. Laveste pris i perioden er 3.092 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 3.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.305 kr.

Den nuværende pris på 3.394 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for D-link Dbs-2000-52 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.394 kr44 kr (1%)
31. maj 20263.350 kr48 kr (1%)
30. maj 20263.398 kr68 kr (2%)
29. maj 20263.330 kr47 kr (1%)
28. maj 20263.377 kr24 kr (1%)
27. maj 20263.401 kr7 kr (0%)
26. maj 20263.408 kr22 kr (1%)
25. maj 20263.386 kr24 kr (1%)
24. maj 20263.362 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.373 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret