Gå til hovedindhold

D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3

D-LinkTastaturerEAN: 0790069475634
Pris fra 116 krtil 309 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3
116 kr
Til butik
D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Netkort
Farve: 2
Artikel nr.: AX9U
EAN: 0790069475634
Varenr.: 24203991
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Ax9u Netværkskort Wlan / Bluetooth
144 kr
Til butik
D-link Ax9u Netværkskort Wlan / Bluetooth billede

Produktinformation

WiFi 6 dual-band hastigheder forbedrer throughput og reducerer trængsel Bluetooth 5.3 giver pålidelig parring og lavere strømforbrug til headsets Plug-and-play USB-forbindelse fungerer med Windows 10 og 11 på få sekunder WPA3- og WPA2-kryptering holder virksomhedstrafik og offentlig trafik sikker Kompakt intern antenne passer i porte med lav profil uden at blokere tilstødende porte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Andet tilbehør
Artikel nr.: AX9U
EAN: 0790069475634
Varenr.: 5020049623
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link AX9U
150 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link AX9U AX900 Wi-Fi 6 USB-adapter
-46%156 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link AX9U USB 2.0 netværksadapter - Wi‑Fi 6 og Bluetooth 5.3
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link AX9U USB 2.0 netværksadapter - Wi‑Fi 6 og Bluetooth 5.3
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link AX9U
219 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AX9U AX900 Wi-Fi 6 USB-adapter
-14%309 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
2Dustin DK144 kr230,25 krKøb
3CompuMail DK150 kr150 krKøb
4Teknikproffset DK156 kr205 krKøb
5Boligcenter DK189 kr189 krKøb
6Vivas DK209 kr278 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb
8Estore DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3

PriceData har fulgt prisen på D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for D-Link AX9U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026116 kr1 kr (1%)
4. maj 2026117 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026116 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026117 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026118 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026119 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026120 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026121 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026122 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret