Gå til hovedindhold

MG9 Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid

MG9EludstyrEAN: 4025221072052
Pris fra 43 krtil 46,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,56 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,23 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid
43 kr
Til butik
Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Diverse tavlemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 132.04.06.
EAN: 4025221072052
Varenr.: 10586007
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning m36 1 mtr hvid
43,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DÆKSEL, HVID, LÆNGDE 1 M
46,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN46,56 kr46,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid

PriceData har fulgt prisen på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 41,08 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202643 kr1,27 kr (3%)
1. jun. 202641,73 kr1,27 kr (3%)
31. maj 202643 kr
20. maj 202642,27 kr
19. maj 202643 kr
25. apr. 202642,27 kr
18. apr. 202641,76 kr
14. apr. 202641,23 kr1,27 kr (3%)
13. apr. 202642,5 kr1,27 kr (3%)
8. mar. 202641,23 kr1,27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret