Gå til hovedindhold

CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m

CyberpowerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4712856275766
Pris fra 162 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 29. mar.

Sammenlign priser på CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m
162 kr
Til butik
CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m billede

Produktinformation

CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR. Overspænding energivurdering: 1050 J, AC udgange, antal: 8 AC stikkontakt(er), AC stikkontakt typer: Type E. Produktfarve: Sort. Kabellængde: 1,8 m, Vægt: 550 g, Bredde: 128 mm. Certificering: CE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P0820SUF0-FR
EAN: 4712856275766
Varenr.: 996023263
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower P0820SUF0-FR - Surge Protection
202 kr
Til butik
CyberPower P0820SUF0-FR - Surge Protection billede

Produktinformation

CyberPower P0820SUF0-FR er en overspændingsbeskytter til hjem/kontor, der er designet til at beskytte elektronisk udstyr mod spændingsspidser og overspændinger. 8 FR-udtag giver praktisk, centraliseret overspændingsbeskyttelse til flere enheder på ét sted. MOV-overspændingsdæmpning absorberer energispidser forårsaget af storme og overspændinger i elnettet for at hjælpe med at beskytte tilsluttet udstyr. 1050 joule overspændingsdæmpning og 22,500A maks. overspændingsstrøm understøtter pålidelig beskyttelse mod højenergi-overspændinger. USB-opladningsporte lader dig oplade og forsyne USB-enheder og mobiltilbehør direkte fra overspændingsbeskytteren. Overbelastningsbeskyttelse giver et ekstra lag sikkerhed til din tilsluttede elektronik. Slagfast kabinet og bedst i klassen støvtæt design hjælper med at sikre holdbarhed til daglig brug i hjem og på kontor. Nøglehuls-monteringsslots muliggør fleksibel placering og mere ryddelig kabelhåndtering. Med beskyttelse i computerklasse og praktiske funktioner hjælper P0820SUF0-FR med at holde dine essentielle enheder beskyttede og strømforsynede. Advarsel: Franske Type-E elstik.

Produktspecifikationer

Mærke: CyberPower
Kategori: Stroemkabel ekstern
Artikel nr.: P0820SUF0-FR
EAN: 4712856275766
Varenr.: 2911310
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stikdåse med overspændingsbeskyttelse - CyberPower Tracer III, 8 udtag, 1,8 m, sort
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse med overspændingsbeskyttelse - CyberPower Tracer III, 8 udtag, 1,8 m, sort billede

Produktinformation

Stikdåse med overspændingsbeskyttelse til hjem og kontorHold dit udstyr samlet og beskyttet med CyberPower Tracer III. Denne sorte stikdåse giver dig 8 jordede Type E-udtag og en solid overspændingsbeskyttelse på 1.050 J, så elektronik som pc, tv og router bedre kan modstå spændingsspidser. Den indbyggede tænd/sluk-knap og tydelige LED-indikatorer gør det nemt at se, når den er jordet og beskyttet.Praktisk strømfordeler med USB-opladningForuden de otte udtag får du USB-opladning (2 × 2,4 A), så du kan lade telefoner og tablets direkte fra stikdåsen. Et kompakt design med 1,8 m kabel gør den oplagt som strømfordeler i arbejdsområdet eller ved tv-møblet. EMI/RFI-støjfiltrering hjælper med at reducere elektrisk støj i dine tilsluttede enheder.Farve: SortUdtag: 8 × Type EUSB-opladning: Ja, 2 porte op til 2,4 A pr. portOverspændingsenergi: 1.050 JNominal indgangsspænding: 200 – 250 VFrekvens: 50 – 60 HzKabel: 1,8 mMål (H × B × D): 27,0 × 12,8 × 4,25 cmVægt: 0,55 kgLED-indikatorer og tænd/sluk-knap: JaEMI/RFI-støjfiltrering: JaDriftstemperatur: 0 – 35 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Cyberpower
Kategori: Stikdåser
Vægt: 0.68g
EAN: 4712856275766
Varenr.: 1966222
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stikdåse med overspændingsbeskyttelse - CyberPower Tracer III, 8 udtag, 1,8 m, sort
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK202 kr241 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m

PriceData har fulgt prisen på CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m i 175 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 457 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for CyberPower Tracer III P0820SUF0-FR overspændingsbeskytter Sort 8 AC stikkontakt(er) 200 - 250 V 1,8 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026162 kr2 kr (1%)
12. maj 2026160 kr2 kr (1%)
9. maj 2026162 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026159 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret