Gå til hovedindhold

CyberPower Systems CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort

CyberPower SystemsEAN: 4711027799803
Pris fra 4.600 krtil 5.145 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.444 kr 1. apr.

Sammenlign priser på CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4600 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CyberPower Switched ATS PDU44004 Strømfordelingsenhed 12-stik 12A Sort 3.05m
4.600 kr
Til butik
CyberPower Switched ATS PDU44004 Strømfordelingsenhed 12-stik 12A Sort 3.05m billede

Produktinformation

CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - Ethernet, serial - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PDU44004
EAN: 4711027799803
Varenr.: 999772431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort
4.955 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower Switched ATS PDU44004 - power distribution unit
5.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.600 kr4.600 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.955 kr4.955 krKøb
3Proshop DK5.145 kr5.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort

PriceData har fulgt prisen på CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort i 124 dage. Laveste pris i perioden er 4.430 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 4.600 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.477 kr.

Den nuværende pris på 4.600 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CyberPower Switched ATS PDU44004 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 12 (12 x IEC 60320 C13) - 1U - 3.05 m ledning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20264.600 kr94 kr (2%)
3. jun. 20264.506 kr24 kr (1%)
30. maj 20264.530 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.554 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.578 kr114 kr (3%)
24. maj 20264.464 kr2 kr (0%)
23. maj 20264.462 kr13 kr (0%)
22. maj 20264.475 kr13 kr (0%)
20. maj 20264.488 kr3 kr (0%)
16. maj 20264.485 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret