Gå til hovedindhold

Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal

By RydénsLamperEAN: 7391741025821
Pris fra 606 krtil 825 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 219 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 577 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 606 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Curve bordlampe 51 cm Mørkerød
-27%606 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Rydéns Curve bordlampe 51 cm Mørkerød billede

Produktinformation

By Rydéns Curve bordlampe 51 cm Mørkerød

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Bordlamper
EAN: 7391741025821
Varenr.: 625021-01
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal
-13%720 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal billede

Produktinformation

Curve Bordlampe Rust Red er en alsidig lampemodel med et klart og enkelt design, der både tilfører et stilrent og moderne look til udseendet og samtidig gør lampen nem at integrere i mange forskellige rumtyper, private såvel som offentlige, kommercielle og erhvervsrelaterede lokaler. Lyset skinner direkte ud gennem en åbning i det cylindriske lampehoved. Dette giver en direkte og fokuseret belysning, der er ideel til at fremhæve bestemte dele af rummet eller som læselys. Lampen er en del af Curve-serien fra den svenske lysproducent By Rydens. Serien består af bord-, og gulvlamper, der fås i mat sort, mat gylden og rustrød, så man kan vælge den, der passer indretningen og ens egen stil bedst. Alle Curve-lamperne har det samme alsidige design, hvorfor de nemt kan kombineres, så der opnås en sammenhæng i rumbelysningen men uden at det virker dominerende.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 4002580-1002
EAN: 7391741025821
Varenr.: 70020912
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Curve Bordlampa Rød
-15%722 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydens Curve bordlampe, rød
799 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydens Curve bordlampe, rød
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK606 kr606 krKøb
2Lampemesteren DK720 kr720 krKøb
3Hulténs DK722 kr797 krKøb
4Greenline799 kr799 krKøb
5LampeGuru.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal

PriceData har fulgt prisen på Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal i 180 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 722 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 606 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Curve Bordlampe Rust Red By Rydéns - Kontor / arbejdsværelse - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026606 kr54 kr (8%)
31. maj 2026660 kr54 kr (9%)
27. maj 2026606 kr54 kr (8%)
24. maj 2026660 kr54 kr (9%)
22. maj 2026606 kr5 kr (1%)
1. maj 2026601 kr37 kr (6%)
30. apr. 2026638 kr37 kr (6%)
29. apr. 2026601 kr121 kr (17%)
28. apr. 2026722 kr121 kr (20%)
25. apr. 2026601 kr121 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret