Gå til hovedindhold

Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65

CudyTrådløse adgangspunkterEAN: 6971690792992
Pris fra 682 krtil 1.160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 478 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 552 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65
682 kr
Til butik
Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 billede

Produktinformation

CUDY AP3000 Outdoor Access Point leverer højtydende AX3000 Wi-Fi 6-forbindelse, PoE-understøttelse og robust IP65-klassificeret vejrbestandighed for problemfri, pålidelig udendørs netværk.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Access Point
Artikel nr.: AP3000 Outdoor
EAN: 6971690792992
Varenr.: 3336554
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point udendørs Cudy AP3000 - hvid, PoE
849 kr
Til butik
Access point udendørs Cudy AP3000 - hvid, PoE billede

Produktinformation

Stabilt udendørs access point med PoECudy AP3000 Outdoor er et solidt access point til udendørs brug, der giver pålidelig trådløs dækning på både 2,4 GHz og 5 GHz. Enheden understøtter moderne Wi‑Fi-standarder som IEEE 802.11ax og arbejder effektivt med MU‑MIMO og OFDMA, så flere brugere kan være online samtidig uden at bremse hinanden. Det hvide, slanke design med to aftagelige, eksterne antenner passer diskret ind på facader og master.Nem installation og fleksibel strømAP3000 får strøm via Power over Ethernet og kan bruges med både aktiv og passiv PoE. Det gør placeringen nem, da du kun behøver ét netværkskabel til både data og strøm. Enheden har IP65‑klassificering til udendørs miljøer og byder på praktiske knapper til WPS og reset for hurtig opsætning.Frekvensbånd: 2,4 GHz og 5 GHzWi‑Fi-standarder: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/axEthernet LAN-hastigheder: 100/1.000/2.500 Mbit/sLAN-porte: 1 × RJ‑45MIMO: MU‑MIMO, OFDMAPoE: Ja, understøtter aktiv og passiv PoEIP‑kode: IP65Knapper: WPS og resetFarve: HvidChipset: MT7981, IPQ5018Antenner: 2 eksterne, aftagelige...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Access Points
Vægt: 1.04g
EAN: 6971690792992
Varenr.: 1915412
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point udendørs Cudy AP3000 - hvid, PoE
869 kr
Til butik
Access point udendørs Cudy AP3000 - hvid, PoE billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Access Points
Vægt: 1.04g
EAN: 6971690792992
Varenr.: 1915412
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WIRELESS ACCESS POINT CUDY AX3000 OUTDOOR WIFI6
879 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY Access Point Ap3000 Outdoor Wf6 Ax3000 Gigabit Poe Mesh Ip65
1.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK682 kr721 krKøb
2Boligcenter DK849 kr849 krKøb
3Vivas DK869 kr948 krKøb
4CompuMail DK879 kr879 krKøb
5Teknikproffset DK1.160 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65

PriceData har fulgt prisen på Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 552 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 685 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Cudy Access Point AP3000 Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Mesh IP65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026682 kr77 kr (10%)
27. maj 2026759 kr3 kr (0%)
22. maj 2026756 kr1 kr (0%)
19. maj 2026757 kr1 kr (0%)
16. maj 2026758 kr1 kr (0%)
15. maj 2026757 kr39 kr (5%)
14. maj 2026718 kr7 kr (1%)
13. maj 2026725 kr2 kr (0%)
12. maj 2026727 kr15 kr (2%)
9. maj 2026712 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret