Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB

Solar PlusSanitetEAN: 8019001091001
Pris fra 269 krtil 288,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19,75 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB
269 kr
Til butik
Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Diverse VVS
Farve: 1
Artikel nr.: PGUAINX006
EAN: 8019001091001
Varenr.: 5689561
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Følerlomme Aisi 304 ½"X50Mm Til Tb Model
281,13 kr
Til butik
Følerlomme Aisi 304 ½"X50Mm Til Tb Model billede

Produktinformation

Solar Plus Følerlomme i AISI 304 ½" x 50mm. Passer med Solar Plus Termometer type TB med følgende modeller: 480663-110 480601-804 480664-110 Solar Plus TB følerlomme i AISI 304 ½" x 50mm. Passer med termometer type TB Søgetermer: 0284001870 - PG

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8019001091001
Varenr.: 8810484171089
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Følerlomme aisi 304 ½"x50mm til tb model
288,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK269 kr308 krKøb
2Billigelogvvs.dk281,13 kr281,13 krKøb
3MaintainIt288,75 kr288,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB i 183 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Csslr Plus TB følerlomme i AISI 304 ½ x 50mm. Passer med termometer type TB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026269 kr12,13 kr (4%)
20. maj 2026281,13 kr7,62 kr (3%)
19. maj 2026288,75 kr7,62 kr (3%)
12. maj 2026281,13 kr15,13 kr (6%)
30. apr. 2026266 kr15,13 kr (5%)
25. apr. 2026281,13 kr15,13 kr (6%)
21. apr. 2026266 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026265 kr12,74 kr (5%)
14. apr. 2026277,74 kr7,26 kr (3%)
13. apr. 2026285 kr7,26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret