Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB

Solar PlusSanitetEAN: 8019001090998
Pris fra 277,45 krtil 286 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,55 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274,1 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Følerlomme Aisi 304 ½"X100Mm Til Tb Mode
277,45 kr
Til butik
Følerlomme Aisi 304 ½"X100Mm Til Tb Mode billede

Produktinformation

Solar Plus Følerlomme i AISI 304 ½" x 100mm. Passer med Solar Plus Termometer type TB med følgende modeller: 480661-130 480663-130 480664-130 Solar Plus følerlomme i AISI 304 ½" x 100mm. Passer med Termometer type TB Søgetermer: 0284001906 - PGU

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8019001090998
Varenr.: 8810484138321
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Følerlomme aisi 304 ½"x100mm til tb mode
285 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB
286 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk277,45 kr277,45 krKøb
2MaintainIt285 kr285 krKøb
3CS MEGASTORE DK286 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB i 171 dage. Laveste pris i perioden er 261,28 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 277,45 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Csslr Plus følerlomme i AISI 304 ½ x 100mm. Passer med Termometer type TB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026277,45 kr7,55 kr (3%)
31. maj 2026285 kr7,55 kr (3%)
20. maj 2026277,45 kr7,55 kr (3%)
19. maj 2026285 kr7,55 kr (3%)
26. apr. 2026277,45 kr3,35 kr (1%)
14. apr. 2026274,1 kr7,15 kr (3%)
13. apr. 2026281,25 kr7,15 kr (3%)
21. mar. 2026274,1 kr4,9 kr (2%)
20. mar. 2026279 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026280 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret