Gå til hovedindhold

Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25

CrocsSkoEAN: 0191448733794
Pris fra 224,99 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94,01 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224.99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Classic Clog T - Lavender - 24/25
-25%224,99 kr
Før 299,99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Classic Clog T - Lavender - 24/25 billede

Produktinformation

Classic Clog T fra CROCS er den perfekte sko til børn, der ønsker både komfort og funktionalitet i hverdagen. Skoen er fremstillet i det lette og holdbare Croslite™-materiale, som giver en blød og støttende pasform. Det ikoniske design med ventilation i overdelen sikrer, at fødderne kan ånde, og gør skoen ideel til både indendørs og udendørs brug. Classic Clog T har en hælrem, der kan vippes bagud for ekstra støtte, eller frem for en slip-on løsning, hvilket gør den nem for børn at tage af og på selv. Skoen er vandafvisende og nem at rengøre, hvilket er praktisk til leg og aktiviteter. Den skridsikre sål giver et godt fodfæste, og det klassiske Crocs-look passer til enhver garderobe. Classic Clog T er et populært valg til børn, der ønsker en alsidig og behagelig sko til både hverdag og fritid.Specifikationer:Brand: CROCSModel: Classic Clog TMateriale: 100% termoplast (EVA)Ventilationshuller for åndbarhedHælrem for ekstra støtteLetvægt og komfortVandafvisendeSkridsikker sål...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CROCS
Kategori: Sandaler med lukket tå
Materiale: 100% Termoplast
Størrelse: 24/25
EAN: 0191448733794
Varenr.: abe87b4d-983e-4f78-9993-0a5e9f27b5c7
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25
-20%239,96 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 billede

Produktinformation

Crocs Classic clog i lilla nuance med marble effekt er en let og fleksibel sandal til børn. Den marmorerede overflade giver et unikt udtryk, hvor hver sko har sit eget farvespil i blå, grønne og lyse toner. Crocs Classic clog i lilla med let komfort og justerbar hælrem Modellen har den velkendte rummelige pasform fra Crocs samt en justerbar hælrem, der giver ekstra støtte omkring foden. De mange ventilationshuller sørger for god luftcirkulation og hjælper samtidig med at lede vand og snavs væk. Skoene er nemme at tage af og på og kan bruges både inde og ude. Materialer og funktioner 100% Croslite™ (EVA) Let og fleksibel konstruktion Marble effekt – hver sko er unik Ventilationshuller for åndbarhed Justerbar hælrem for bedre pasform Kan bruges med Jibbitz™ charms Producentfarve: lavender Produceret i Kina Størrelsesguide Sandalerne er brede i pasformen, men sidder godt på de fleste fødder, hvis man ikke køber for meget vokseplads. Vi anbefaler, at man køber sandalerne ca 0.5-0.8 cm større end føddernes mål. Dette er Crocs egne mål for sandalen: EU størrelse Indvendig længde (cm) Indvendig bredde (cm) 22/23 14,10 6,30 23/24 14,95 6,53 24/25 15,79 6,78 25/26 16,63 7,01 27/28 17,48 7,24 Vi er meget enige i Crocs' egne mål af indersålen i dette tilfælde, hvorfor vores egne mål stemmer overens med Crocs mål. Målingerne viser skoens faktiske indvendige længde og indvendige bredde. Bemærk at der på selve skoene eller skoenes emballage kan stå nogle andre cm mål, som ikke er udtryk for skoenes indvendige mål.

Produktspecifikationer

Mærke: Crocs
Kategori: Crocs
Størrelse: Str. 24/25
Artikel nr.: 206990-530
EAN: 0191448733794
Varenr.: 191448733794
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Crocs Sandaler - Classic Clog T - Lavender
299,95 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Træsko til børn Crocs Classic Clog T
-18%319 kr
Før 390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK224,99 kr224,99 krKøb
2MilkyWalk DK239,96 kr288,96 krKøb
3Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
4Spartoo DK319 kr356,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25

PriceData har fulgt prisen på Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 224,99 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Crocs Classic Clog Lavendel Med Hælrem Og Let Komfort - Str. 24/25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026224,99 kr12,01 kr (5%)
27. maj 2026237 kr2,96 kr (1%)
17. maj 2026239,96 kr15 kr (6%)
13. maj 2026254,96 kr28,96 kr (13%)
7. maj 2026226 kr11 kr (5%)
1. maj 2026215 kr8 kr (4%)
22. apr. 2026207 kr6 kr (3%)
16. apr. 2026213 kr21 kr (9%)
8. apr. 2026234 kr27 kr (13%)
25. mar. 2026207 kr14 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret